V hlubinách čínských eshopů najdeme něco opravdu pro každého, protože jsou zásoby a rozmanitost vskutku nevyčerpatelné. Většinou ale samozřejmě vidíme hlavně populární technologické gadgety, doplňky a hračky, takže přejdeme tyto všechny čínské eshopy jako velké digitální smetiště. Reálně je ale opak pravdou, protože je tam k sehnání i pořádná spousta nástrojů a vybavení i pro „profíky“. Dnes uděláme radost právě těm. Protože máme zde akční nabídku z eshopu Cafago, na kterém aktuálně běží Flash Sale na Osciloskop 3v1.

Tento malý ale šikovný osciloskop s analyzátorem součástek (polovodiče + LRC) a generátorem, integrovanou li-on baterií je díky kompaktním rozměrům pořád po ruce. Jedná se po poslední model DSO-TC3 (2023). s vylepšeným softwarem, generátorem navíc, širší šířkou pásma osciloskopu (10Msa/500kHz).

Osciloskop 3v1 – Výčet funkcí:

Osciloskop (40V 1:1 400V 1:10, 10 MS/s (500kHz signál), 1MOhm, 10mV-10V/Div, 1us/Div-10s/Div
– statistika signálu
– funkce AUTO.
-1500mAh baterie až 4hod výdrž.

Generátor 0-3,3V (sin, obdélník, trojúhelnik, rampa)

Tester: Analýza součástek (bi a uni tranzistory, diody, zenerovy diody, triaky, L, R, C, IO DS18B20, DHT1, IR NEC integrovaný dekodér)

Tento produkt tedy ocení všichni profi nadšenci. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago aktuálně zlevněna. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou na 44,99 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma. Zboží je expedováno z Čínského skladu.