Značka Longer se jako mnoho dalších výrobců rozhodla uspořádat velikonoční akci, do které zařadila několik svých zajímavých produktů. Je samozřejmé, že součástí akce jsou také různé slevy. A pokud vás zajímá, co v této Flash sale akci najdeme vězte, že je to gravírovačka LONGER RAY5 20W, gravírovačka LONGER RAY5 10W a 3D tiskárna LONGER LK5 Pro. My se na ně nyní podíváme trochu podrobněji.

GRAVÍROVAČKA LONGER RAY5 20W

LONGER RAY5 20W je velmi výkonný model, který dokáže dát opravdu zabrat. Pro začátek, 20W laserový modul s nejdelším ohniskem 40 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20mm masivní dřevo nebo 30mm akrylát. A díky ultrajemnému přítlačnému bodu 0.08×0.10mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 běžící na taktu 240MHz a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 375 x 375 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Gravírovačka Longer RAY5 20W

Stroj je také mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. LONGER RAY5 20W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

V aktuální promo akci má tato gravírovačka speciální slevu. Z původních 999,99 dolaru je zlevněná na 799,99 dolaru. Zařízení je navíc dodáváno z evropského skladu a s dopravou zdarma.

LONGER RAY5 10W ve Flash Sale

Longer Ray5 10W je poměrně výkonný model, který vychází se specifikací modelu výše. 10W laserový modul s nejdelším ohniskem 50 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20 mm masivní dřevo nebo 30 mm akrylát. Díky ultra jemnému přítlačnému bodu 0,08 × 0,08 mm bude vaše gravírování přesnější a s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A za zmínku stojí i velká gavírovací plocha 400 × 400 mm.

Stroj je stejně mimořádně bezpečný a s řadou bezpečnostních záruk jako model 20W. Tedy opět zde máme detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. Longer Ray5 10W disponuje vestavěným dotykovým 3,5″ displejem. A stejně jako silnější bráche je kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

V aktuální promo akci má tato gravírovačka speciální slevu. Z původních 599,99 dolaru je zlevněná na 399,99 dolaru. Zařízení je navíc dodáváno z evropského skladu a s dopravou zdarma.

3D tiskárna LONGER LK5 PRO

Dobrých značek 3D tiskáren existuje na trhu už poměrně velké množství, ale určitě neublíží si do zásoby přidat i další jméno. Longer LK5 Pro je FDM tiskárna s velmi stabilním trojúhelníkovým designem, která navíc dorazí už z výroby na 90 % sestavená. Takže potřebuje k funkčnosti už jen pár posledních úprav.

Nabídne navíc velkou tiskovou plochu 300 × 300 × 400 mm a není tak problémem ani tvorba větších kousků. Je také velmi tichá a díky využití open source motherboardů velmi přívětivá k případným doplňkům. Skleněná deska s keramickým povrchem je pak ideální pro snadné sundání hotového 3D modelu. A zbrusu nová teflonová trubice trysky vydrží i extrémní teploty a jen tak se nezanese. K jednoduchosti ovládání pak přispěje i velký barevný 4,3 palcový displej.

Také tato 3D tiskárna má v aktuální akci svou speciální slevu, kdy cena z původních 389,99 dolaru spadla na 299,99 dolaru. Zařízení je také dodáváno z evropského skladu a s dopravou zdarma.