Dobrých značek 3D tiskáren existuje na trhu už poměrně velké množství, ale určitě neublíží si do zásoby přidat i další jméno. Protože pokud někdo nezná, tak značka LONGER patří již mezi ty známější. Jedná se totiž o velmi dobře známého čínského výrobce, který navíc v dnešních dnech slaví již skoro děvet let na trhu. Na něj již poslala vícero modelů 3D tiskáren. Třeba takový model 3D tiskárny LONGER LK5 Pro pak určitě stojí za hřích. No a právě ten se aktuálně nachází ve Flash Sale na eshopu Cafago.

LONGER LK5 Pro je FDM tiskárna s velmi stabilním trojúhelníkovým designem, která navíc dorazí už z výroby na 90 % sestavená. Takže potřebuje k funkčnosti už jen pár posledních úprav. Nabídne navíc velkou maximální tiskovou plochu 300 x 300 x 400 mm a není tak problémem i tvorba větších kousků. Je také velmi tichá a díky využití open source motherboardů velmi přívětivá k případným doplňkům. Skleněná deska s keramickým povrchem je pak ideální pro snadné sundání hotového 3D modelu. A zbrusu nová teflonová trubice trysky vydrží i extrémní teploty a jen tak se nezanese. K jednoduchosti ovládání pak přispěje i velký barevný 4.3-palcový displej.

Longer LK5 PRO

3D tiskárna Longer LK5 PRO ve Flash Sale

Tuto tiskárnu ocení všichni pokročilí hobby nadšenci, kteří chtějí začít s 3D tiskem. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago aktuálně zlevněna. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou na 239,39 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. LONGER LK5 Pro je prostě a jednoduše 3D tiskárnou, kterou by chtěl mít doma každý.