Společnost HTC slaví šest let VIVE slevami a tím oslavuje šest let svého virtuálního ekosystému VIVE. Přináší proto omezenou nabídku dubnových zvýhodnění na vybrané VR produkty. Ty budou dostupné na stránkách VIVE.com, na Amazonu a u vybraných partnerů jako je Alza.cz.

Od 3. dubna do 23. dubna tak bude možné získat sadu HTC VIVE Pro 2 Full Kit (která zahrnuje 1x HMD, 2x ovladače a 2x základnové stanice) se slevou slevu 150 € za 1 389 €, respektive 32 790 Kč. Při nákupu zákazníci navíc obdrží 12měsíční předplatné VIVEPORT Infinity, které jim umožní procházet bezbřehou nabídku herního i neherního VR obsahu bez jakýchkoli dalších nákladů. Celkem tak ušetří více než 250 €.

HTC slaví šest let VIVE slevami

Samostatný headset HTC VIVE Pro 2 se dočkal zvýhodnění 75 € a tak bude dostupný za 824 €, nebo 19 090 Kč. I v tomto případě uživatele potěší 12měsíční předplatné VIVEPORT Infinity. Headset VIVE Pro 2 díky ostřejšímu 5K zobrazení, obnovovací frekvenci až 120 Hz a 120° zorném poli umožní snadno posunout na novou úroveň VR zážitky všech uživatelů, kteří dosud používají původní HTC VIVE, VIVE Pro a nebo headset Valve Index.

HTC si připravilo nabídku i pro fanoušky VR zábavy na cestách. Malé pohlcující VR brýle s úchvatně nízkou hmotností HTC VIVE Flow jsou pro ni tím ideálním zařízením. Výrobce jej slevil o celých 150 € a přidal i odpovídající verzi 12měsíčního předplatného VIVEPORT Vista zdarma. Za 419 € či 9 990 Kč se tak nyní lze okamžitě ponořit do cestovní VR. Po spárování kompatibilního smartphonu s podporou pro bezdrátové zrcadlení obrazu HDCP 2.2 lze vytvořit soukromý virtuální kinosál, ve kterém si lze vychutnat jakýkoli obsah z mobilního telefonu. Nezáleží přitom, zda je uživatel fanouškem filmů, seriálů, YouTube videí anebo třeba mobilních videoher.

Sleva 50 € na smartphone HTC Desire 22 Pro představuje příjemné doplnění nabídky. Kompatibilní 5G smartphone střední třídy se systémem Android 12 totiž představuje ideálního společníka pro brýle VIVE Flow. Nabízí plnou kompatibilitu a dostatečný výkon pro konzumaci multimédií i hraní mobilních her. V rámci akce bude dostupný výhradně na stránkách htc.com za cenu 419 €.