Pořídit si vybavenou 3D tiskárnu pro domácí použití dnes není nijak složitým oříškem. Možností je opravdu celá řada a je tak nutné vzít v potaz hned několik faktorů. Kromě samotných parametrů 3D tisku jsou zásadní i tiskové rozměry a další parametry. A právě zde pro vás máme jednu lahůdku. Protože dnes pro vás máme v akci nabušenou 3D tiskárnu Anycubic Kobra Go z e-shopu Cafago, samozřejmě vylepšenou o masivní slevu.

Kouskem, o kterém se dnes budeme bavit je zajímavá 3D tiskárna Anycubic Kobra Go. Objem tiskárny Anycubic Kobra Go se oproti jejímu předchůdci, modelu Anycubic Mega S, zvýšil o 32,4 %. Kobra Go je vybavena inteligentní funkcí vyrovnávání Anycubic LeviQ. Samostatně vyvinutý nivelační senzor zajišťuje přesné 25 bodové vyrovnávání. A stisknutím tlačítka automaticky kompenzuje případné nerovnosti na tiskové podložce. Časově náročné ruční vyrovnávání tiskové podložky je tak již minulostí. Systém se velmi snadno používá a je vhodný i pro začátečníky. Protože šetří čas při vyrovnávání podložky. Kobra Go je vybavena magnetickou pružinovou ocelovou deskou. Ta je odolná vůči oděru, pádům a ohybu, zajišťuje dobrou přilnavost a snadné odejmutí modelů. Maximální rychlost tisku této tiskárny pak dosahuje 100 mm/s. Díky tomu, že extruder a hotend jsou od sebe odděleny, hotend je lehčí, což má za následek menší setrvačnost při pohybu.

Anycubic Kobra Go

Tisková hlava má nižší hmotnost, rychleji se pohybuje, a proto umožňuje vyšší rychlost tisku. Kromě toho je tiskárna vybavena inteligetními senzory. Funkce Power Off Resume ukládá tisková data a průběh tisku v případě výpadku napájení. Po obnovení napájení může tisk bez problémů pokračovat. Filament Run Out Detection dělá zase z Kobra Go vysoce inteligentní 3D tiskárnu. Když dojde filament, tisk se pozastaví a obnoví se až po vložení nového filamentu do tiskárny. Tím se zabrání plýtvání materiálu a vzniku chyb při tisku.

3D TISKÁRNA ANYCUBIC KOBRA GO VE FLASH SALE

Tuto tiskárnu ocení všichni pokročilí hobby nadšenci, kteří chtějí začít s 3D tiskem. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou na 134,39 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Anycubic Kobra Go je prostě a jednoduše 3D tiskárnou, kterou by chtěl mít doma každý.