Značka Oukitel je relativně známá a docela populární. Produkují převážně cenově dostupné kousky, které neuráží svým vzhledem a většinou ani výkonem. A pokud chcete tuto značku lépe poznat, tak pro vás dnes máme jednu lahůdku. Protože na e-shopu Hekka si pro zájemce nachystali slevové akce na velmi zajímavé „špeky“ z Oukitel portfolia. Jedná se o napájecí stanice Oukitel P501 a Oukitel P2001. Navíc s dopravou zdarma a se zaplacenou DPH, což vždy potěší. Takže o čem je dnes řeč?

Napájecí stanice Oukitel P501 500W

Oukitel P501

Stanice může dávat výkon až 500 W. To sice nestačí na provoz větších elektrických přístrojů, ale stačí to na provoz většiny základních věcí a dokonce i některých zábavných věcí, jako je třeba televize. Zdroj dokáže vydávat energii po dobu 8-10 hodin.

Má také schopnost spustit nebo nabíjet širokou škálu zařízení s nízkou spotřebou energie. Port USB-C může poskytnout až 100 W energie přístrojům, jako je přenosný počítač nebo tablet. Má také 5 dalších portů USB pro telefony a tablety. V neposlední řadě má 12voltovou zásuvku ve stylu “zapalovače cigaret”. Nezapálíte si s ní cigarety, ale můžete s ní provozovat věci, které porty USB nezvládnou.

Napájecí stanice má také stylový vzhled. Její dvoubarevný design s černým vnějším krytem a šedým předním panelem má pěkné, zaoblené rohy jako mnoho domácích spotřebičů. Na horní straně je kožená rukojeť pro přenášení s nerezovým kováním. Místo základního LCD displeje jako u starého Game Boye má hezčí černobílý displej s informacemi v bílé barvě. To výrazně pomáhá viditelnosti za všech světelných podmínek. Displej je navíc poměrně velký, takže je ještě lépe čitelný.

V akci s kupónem P15 si ji navíc můžete pořídit jen za hezkých 375,68 euro. Akce platí do konce dubna nebo do vyčerpání zásob.

Oukitel P2001 je nabitá energií

Už první pohled na toto zařízení dává tušit, že nejde jen o takovou ledajakou „powerbanku.“ S rozměry 39,4 x 27,9 x 33 cm jde o poměrně velkou krabičku, která je doslova nabitá energií. Velký akumulátor uvnitř se postaral i o celkovou hmotnost, která je až 22 kilogramů.

Energie je zde opravdu dost, konkrétně až 2000 Wh. Člověk by čekal, že se taková velká baterie se bude nabíjet dlouho, ale díky rychlému nabíjení to trvá jen dvě hodiny, což je skvělý čas. Využití může mít takový velký akumulátor opravdu hodně.

Díky výstupu o výkonu 2000 W zde připojíte prakticky jakýkoli elektrický spotřebič. Na výletech si tak můžete pohodlně zahřát vodu pomocí rychlovarné konvice, či dokonce udělat i kávičku. Problémem nebude ani připojení elektrického grilu.

V akci s kupónem POP2001 si tuto mostrózní stanici můžete pořídit jen za slušných 1122,51 euro. Akce opět platí do konce dubna nebo do vyčerpání zásob.