Nedávno představená novinka od Honoru na evropském trhu, praktický mobilní telefon s kvalitním 5G čipem Snapdragon, HONOR 70 Lite je ode dneška v prodeji v České republice. Nechybí velká kapacita baterie 5000mAh pro celodenní výdrž. S foto výbavou, která je nadstandardní pro tuto cenovou kategorii, jde o mobil, který bourá nastavené benchmark pro cenově dostupné telefony. Právě teď koupíte u českých prodejců jen za 5 990 Kč.

Stylový design a displej pro pohlcující zážitek

HONOR 70 Lite má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy. Přesně tak aby se pohodlně držel v dlani. Pomocí čtečky otisků prstů umístěné na straně jej odemknete bezpečně a rychle.

Dojmy ze sledování videí a fotek i dalšího obsahu umocňuje 6,5palcový displej HONOR FullView. Ten zároveň chrání oči před škodlivým vlivem modrého světla. To potvrzuje i certifikace od organizace TÜV Rheinland. Plynulý vizuální zážitek zajišťuje obnovovací frekvence obrazovky až 90 Hz. S tou HONOR 70 Lite převyšuje mnoho ostatních smartphonů ze stejné cenové kategorie.

HONOR 70 Lite

HONOR 70 Lite – Pokročilá foto a video výbava

Špičku ve své třídě představuje model 70 Lite i co se týče fotoaparátu. Kromě přední kamery s rozlišením 8 MPx má i systém tří zadních fotoaparátů. Hlavní kamera přináší rozlišení 50 MPx, makro kamera 2 MPx a senzor pro snímání hloubky 2 MPx. Pořídit si selfie a další fotky plné živých detailů, třeba i v nočních podmínkách, je proto s tímto chytrým telefonem hračka. Navíc můžete být kreativní i při tvorbě videí, a to díky funkci Dual-View Video Recording, která umí nahrávat videa z přední i zadní kamery zároveň.

Skvělý výkon díky čipsetu Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovou komunikaci a produktivitu zajišťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G. S ním přichází vylepšená funkce konektivity. Hladký provoz smartphonu pak obstarává funkce HONOR RAM Turbo. Ta v modelu s 4 GB RAM dokáže převést 3 GB úložiště na RAM. Díky této funkci mohou mít uživatelé jistotu, že se procesy na pozadí při přepínání mezi aplikacemi neukončují. Takže aplikace nenabíhají od nuly a spouštějí se rychleji.

Celodenní výdrž baterie

HONOR 70 Lite vydrží v provozu po celý den díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Na jedno nabití zvládne až 19 hodin přehrávání online videa. Dále 26 hodin streamování hudby, 14 hodin hraní her nebo 52 hodin telefonátů, takže uživatelé mohou být stále online a dobře se bavit. Funkce rychlonabíjení s nabíjecím adaptérem 22,5W HONOR SuperCharge a technologií pro optimalizaci baterie navíc zaručuje, že bude HONOR 70 Lite během chvilky opět připravený k akci.

HONOR 70 Lite

Vychytávky na míru a chytrá personalizace uživatelského prostředí

Se smartphonem HONOR 70 Lite je vám k dispozici vnitřní úložiště s pamětí 128 GB. To pro lepší představu znamená, že si do chytrého telefonu uložíte více než 28 000 obrázků, 11 000 písniček nebo 450 HD videí. Paměť se navíc může s použitím microSD karty zvětšit až do velikosti 1 TB.

HONOR 70 Lite s operačním systémem Magic UI 6.1 založeném na Androidu 12 nabízí celou řadu chytrých funkcí, jako je HONOR Share pro rychlý bezdrátový přenos souborů mezi zařízeními pro zvýšení vaší produktivity.

HONOR 70 Lite – Cena a dostupnost

Stylový telefon s označením 70 Lite můžete mít ve dvou elegantních barvách: Ocean Blue a Midnight Black. Od 3. dubna2023 bude model 70 Lite k dispozici u vybraných prodejců jen za 5 990 Kč. Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz