Včera v dopoledních hodinách se na pulty obchodů poprvé dostal Redmi Note 12 Turbo. První mobilní telefon 2. generace Snapdragon 7+ na světě. Tento přístroj má zaváděcí cenu 1999 jüanů (291 USD). Kromě SoC SD 7+ Gen2 je nespornou skvělou specifikací tohoto zařízení také varianta 16 GB RAM + 1 TB interního úložiště. Nejzajímavější je, že verze 16 GB + 1 TB se prodává za pouhých 2599 jüanů (378 USD). Díky této cenovce, zájemci tento produkt velmi oceňují. Nedlouho po uvedení na trh společnost zveřejnila první zprávu o prodejích. Oficiálně uvedli, že Redmi Note 12 Turbo se stal prvním prodejním šampionem celé značky v cenovém rozpětí 2000 – 3000 jüanů na třech hlavních online platformách společnosti v Číně. Toho bylo dosaženo za pouhých pět minut, čímž byl překonán prodejní rekord z roku 2019.

O REDMI NOTE 12 TURBO JE SILNÝ ZÁJEM

Redmi Note 12 Turbo

Podle aktuálních informací společnosti Wang Hua se na pulty obchodů dostal model tohoto mobilního telefonu s kapacitou 16 GB + 1 TB a netrvalo dlouho a byl fuč. Právě tento model totiž překonal historický objem prodeje celého odvětví. Což nám dělá celosvětový prodejní rekord. V současné době se tak Redmi potýká s chybějícími skladovými zásobami. Předběžné objednávky na tento model značně převyšují to, co je společnost aktuálně schopna zvládnout a vyrobit. Ujišťuje však všechny zájemce, že všechny požadované kusy budou nakonec vyrobeny.

Právě kvůli masivní vysoké poptávce je důvod, proč mnoho předobjednávajících své Note 12 Turbo ještě nedostalo. Společnost tvrdí, že verze 16 GB + 1 TB bude opět v prodeji 6. dubna v 10 hodin. Nejdříve jsou však vždy vyřízeny nevyřízené předobjednávky. A teprve poté se spouští nový prodej. To znamená jediné, zařízení se vyprodává hned po zahájení prodeje.

Redmi Note 12 Turbo

Kromě skvělého čipsetu dostalo Redmi Note 12 Turbo do vínku 6,67-palcový OLED displej s rozlišením 2400 x 1080. Tento displej podporuje 120Hz vysokou obnovovací frekvenci a 1920Hz vysokofrekvenční PWM stmívání. Pod kapotou se nachází baterie s kapacitou 5000 mAh, která podporuje 67W rychlé nabíjení. Takže telefon vypadá opravdu zajímavě. A co vy, těšíte se na Redmi Note 12 Turbo? Dejte nám vědět v komentářích.