Na oficiálním e-shopu Huawei nyní běží jarní slevová akce. Díky ní dostanete mnoho produktů z řady nositelných zařízení za zvýhodněné ceny. Například Watch GT 3 SE seženete za akčních 3 999 Kč. Za zmínku stojí také Watch GT 3 Pro 43 mm s bílým koženým řemínkem. Ty jsou v rámci akce k dostání za 9 499 Kč. Navíc k nim ale můžete přikoupit pánskou 46 mm verzi s hnědým koženým řemínkem za poloviční cenu 4 599 Kč! A když už jsme u těch nositelností, Huawei má pro vás i další vychytávku.

Čtyřlístek zdraví (Health Clover)

Jedná se o Čtyřlístek zdraví (Health Clover) od Huawei. Ten slouží k monitorování personalizovaných sportovních a zdravotních údajů v reálném čase. Díky tomu máte vždy přehled o svých pokrocích. Stačí si jednoduše otevřít aplikaci Zdraví ve svém telefonu, nastavit své denní cíle v jednotlivých kategoriích a nechat práci na svých hodinkách či náramku.

Šikovná funkce se postará o spolehlivý monitoring počtu kroků. Dále minut aktivní energie, spálených kalorií při cvičení a v neposlední řadě spánku. Aplikace také hlídá úroveň stresu a pitný režim. Dokonce můžete sledovat váhu, tep a úroveň kyslíku v krvi. Aktivní sportovkyně potěší funkce sledování menstruace, která zabrání nepříjemným překvapením a dopředu upozorní, kdy si je třeba od cvičení raději odpočinout.

Během dne čtyřlístek na displeji „rozkvétá“ na základě vašeho výkonu. V případě, že splníte všechny své cíle, na konci dne čtyřlístek úplně rozkvete na zeleno a odmění vás pocitem zadostiučinění z toho, že jste splnili všechny své cíle.

Veškeré údaje se navíc automaticky ukládají v aplikaci Zdraví, a vy si tak můžete sledovat výkon v průběhu týdnů či měsíců. Při náročných dnech oceníte možnost nastavit si personalizované upozornění, třeba abyste na chvílí vstali, protože už dlouho sedíte. Tento pomocník vám dodá motivaci, a jak se říká, s chutí do toho a půl je hotovo.

Jarní slevová akce Huawei – Zdravý životní styl na zápěstí

Čtyřlístek zdraví je šikovnou pomůckou pro uživatele všech chytrých hodinek a některých náramků, včetně fitness náramku Huawei Band 7, šikovné náhrady tlakoměru na zápěstí Huawei Watch D, stylových hodinek s titanovým tělem Watch 3 Pro, běžeckého pomocníka Watch GT Runner, ale i dalších oblíbených smart hodinek Watch GT 3 či cenově dostupných Watch GT 3 SE. Stačí si vybrat na základě svých priorit a vydat se na cestu za vašim zdravějším a motivovanějším já už dnes.