Společnost HTC VIVE a Alza.cz, oznámily slevovou akci na VR sestavu HTC VIVE Pro Full Kit. Tento komplexní balík nabízí vše, co je třeba k nezapomenutelnému virtuálnímu zážitku. Cena sady je snížena z 24 190 Kč razantně na 19 790 Kč.

Vysoké rozlišení, skvělý kontrast a nekompromisní sledování pohybu

HTC VIVE Pro Full Kit obsahuje pokročilý headset s rozlišením 2880 x 1600 pixelů, který nabízí skvělý obraz s vysokým kontrastem rychlých 90Hz OLED obrazovek, zorným úhlem 110 ° a bohatými detaily. Headset dostal do vínku technologií SteamVR Tracking. Ta umožňuje plnou volnost pohybu v herním poli až 4 x 4 m. Nechybí dva všestranné 6DoF ovladače a nepostradatelné základnové stanice standardu Steam VR 2.0 zajišťující submilimetrové sledování pohybu bez ohledu na okolní světelné podmínky. Hráči si tak užijí nekompromisní zážitek i za nulového osvětlení místnosti.

Potěší i bohatá kompatibilita s příslušenstvím od HTC i třetích stran, jako jsou trackery HTC VIVE Tracker 3.0 umožňující sledování celého těla, nebo HTC VIVE Facial Tracker pro snímání mimiky. Fanoušci virtuální reality jistě ocení i kompatibilitu s ovladači ovladače Valve Index Controller a ty nejnáročnější nadchne možnost bezdrátového provozu prostřednictvím HTC VIVE Wireless Adaptéru. Se špičkovou PCVR jsou možnosti bezbřehé.

HTC VIVE Pro Full Kit

Díky HTC VIVE Full Kit lze zažít úžasné virtuální světy. Dále být součástí her, filmů nebo dokonce vzdělávacích programů. Navíc tento balíček nabízí mnoho možností pro spolupráci a sdílení s ostatními uživateli.

Dostupnost nabídky HTC VIVE Pro Full Kit

Slevová akce na HTC VIVE Full Kit trvá pouze do 2.4.2023.

O systému virtuální reality HTC Vive

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality. Ten je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek. A také možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem. A přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost. A umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.