Společnost OnePlus chystá na 4. dubna/apríla globální představovačku. Na ní primárně uvede telefon Nord CE 3 Lite.  Ale společně s ním se dočkáme také sluchátek OnePlus Nord Buds 2. Stejně jako nový telefon střední třídy ze série Nord budou mít i chystaná sluchátka příznivou cenu a navrch k ní i několik vylepšení ve srovnání s loňskými Nord Buds. Pokud tedy výrobce u sluchátek udrží i stejně nízkou cenu jako loni, mohou aspirovat na nejlevnější letošní sluchátka s podporu ANC. A jaké jsou jejich další specifikace? To avizuje známý tipař Mukul Sharma na Twitteru.

Odhadované specifikace sluchátek OnePlus Nord Buds 2

Z předchozích zvěstí už víme, že sluchátka OnePlus Nord Buds 2 mají stejný design jako jejich předchůdci. I zde tedy najdeme semi-in-ear tělo, silikonové koncovky a širší plochou nožku. K tomu tipař dodává, že tato TWS sluchátka mají 12,4 mm dynamické titanové měniče, čtyři mikrofony a aktivní potlačení hluku až do 25 dB. Hlavním vylepšením tedy je přidání podpory aktivního potlačení hluku, kterou loňská sluchátka neměla.

Kapacitu baterie sice tipař neuvádí, ale výdrž s průběžným dobíjením v boxu prý dosáhne na až 36 hodin. I to je vylepšení ve srovnání se sluchátky Nord Buds, která mají maximální výdrž 30 hodin. K nabíjení sluchátek OnePlus Nord Buds 2 tipař dodává, že box podporuje rychlé nabíjení se zatím neznámým výkonem. Dnes už nezbytnou specifikací u TWS sluchátek je i určitá odolnost vůči vodě a potu. V tomto případě je to odolnost podle certifikace IP55.

Poslední informací, kterou tipař sdílí, je výčet barevných variant, ve kterých půjdou TWS sluchátka Nord Buds 2 na trh a jsou to barvy Lightning White a Thunder Grey. Tedy jednoduše řečeno, bílá a šedá. Vzhledem k tomu, že loňská sluchátka podporovala také Dolby Atmos, Bluetooth 5.2 a režim Pro Gamer s nízkou latencí předpokládáme, že tyto funkce dostanou i nová sluchátka.