Těsně před koncem loňského značka Redmi uvedla na čínském trhu telefony řady K60 a společně s nimi představila také několik zajímavých nositelností, včetně hodinek Redmi Watch 3. Hodinky nabízejí několik vylepšení, nové barevné varianty a přívětivou cenu. To ovšem až doposud jen ve své domovské Číně. Nyní se ale konečně dostávají i na trhy globální, takže si je i my můžeme pořídit na globálních stránkách Mi.com.

Hlavní specifikace Redmi Watch 3

A abychom nekupovali zajíce v pytli, shrneme si hlavní specifikace, se kterými jdou hodinky Redmi Watch 3 na globální trhy. Globální verze hodinek má stejně jako ta čínská obdélníkový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,75 palce, rozlišením 450 × 390 pixelů a obnovovací frekvencí 60 Hz. Jas obrazovky dosáhl na 600 nitů. Na pravé hraně těla hodinek je tlačítko pro rychlé ovládání a výrobce přidal i odolnost vůči vodě do 5ATM.

Součástí je i 200 ciferníků a vestavěná GPS, která podporuje pět hlavních polohovacích systémů. Mezi dalšími funkcemi hodinek Redmi Watch 3 najdeme monitoring tepové frekvence, okysličení krve, spánku a stresu. Dokonce nechybí ani monitoring menstruačního cyklu. Samozřejmě je tu i 121 různých sportovních režimů, včetně automatického rozpoznání šesti z nich.

Chytré hodinky značky Redmi podporují Bluetooth 5.2, NFC, SOS volání a hlasového asistenta. Mají i vestavěný mikrofon s potlačením okolního hluku a reproduktor. To znamená, že vám hodinky umožní přijímat telefonní hovory. Baterie má kapacitu 289 mAh a podle výrobce má na jedno nabití výdrž až 12 dnů. Podle souhrnu parametrů je jasné, že i nově uvedená globální verze hodinek nepostrádá nic z toho, co nabízí čínská verze. Samozřejmě nás zajímá i cena, která je nastavená na 99,99 liber, což znamená zhruba 114 euro, nebo přibližně 2670 Kč.