Společnost Huawei neustále pokračuje v hledání nových inovací a aktuálně přichází s dalšími novinkami, které nadchnou nejednoho milovníka technologií. 23. března v Číně představil novou generaci produktů od smartphonů přes chytré hodinky až po sluchátka a notebooky. Novinky, včetně Huawei P60 Pro, budou představeny také pro evropský trh, a to již  9. května v německém Mnichově.

Huawei se zavázal přinést technologie do života každého jednotlivce, každé rodiny a organizace. Nová řada produktů se stane nedílnou součástí každodenního života, který díky inovacím bude ještě snazší.

Huawei P60 Pro – Nová generace vlajkových lodí přichází do Evropy

Huawei je známý pro svou širokou nabídku zařízení, a to především chytrých telefonů. Toto jaro přinese evropským uživatelům dva smartphony. Huawei P60 Pro, vlajková loď ve světě mobilní fotografie, umožní pořizovat záběry nejvyšší kvality se smyslem pro detail. Přizpůsobí se všem světelným podmínkám. Dalším milníkem v historii chytrých telefonů Huawei je Huawei Mate X3. Nová skládací vlajková loď disponuje všemi pokročilými technologiemi v extrémně tenkém, ultralehkém a super odolném těle. Huawei tímto modelem zdůrazňuje svou pozici lídra v oblasti inovativních skládacích telefonů.

Na trh přichází i nový produkt z řady nositelných zařízení, která Huawei zkrátka umí. Nové chytré hodinky Huawei Watch Ultimate jsou určené především pro milovníky kvality a luxusu. Tyto hodinky určují nový standard na trhu díky inovativním funkcím, designu a použitým materiálům. Portofilo hodinek doplní také vylepšený model s možností přidání eSIM karty. Tyto budou představeny v průběhu roku 2023.

Svět notebooků rozšiřuje Huawei MateBook X Pro. Ultra tenký, lehký notebook, který v sobě kombinuje estetiku, inovace a inteligentní řešení v jednom. Milovníci hudby ocení Huawei FreeBuds 5. Sluchátka vyrobená s důrazem na kvalitu zvuku a co nejvíce nenápadným designem.

První novinky budou k dispozici již od 3. dubna

Všechny představené produkty budou k dostání také na evropském trhu a uživatelům přinesou další zjednodušení každodenního života a práce. Prvním produktem, který bude možný zakoupit na českém trhu, jsou chytré hodinky Huawei Watch Ultimate, a to již 3. dubna, kdy začne jejich předprodej.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: https://consumer.huawei.com/cz/