Amazfit, přední světová značka chytrých nositelných zařízení, která patří společnosti Zepp Health (NYSE: ZEPP), společnosti zabývající se zdravotními technologiemi, představila Amazfit GTR Mini. Štíhlé a stylové kulaté chytré hodinky s mimořádně kompaktním 42mm designem. Ty disponují 14denní výdrží baterie a pěti systémy satelitního určování polohy. Dále více než 120 sportovními režimy a funkcemi nepřetržitého sledování zdravotního stavu.

Tyto elegantní chytré hodinky vynikají ve srovnání s jinými kompaktními zařízeními, která mají většinou pouze čtvercový design. Zaujmou designem od vysoce lesklého středového rámečku. Dále přes tlačítko z nerezové oceli až po lesklou zadní stranu, která je barevně sjednocena s řemínkem. Super tenké a lehké hodinky Amazfit GTR Mini mají tloušťku pouhých 9,25 mm. A hmotnost 24,6 g. Takže nejenže skvěle vypadají i na menších zápěstích, ale jsou navrženy pro maximální pohodlí po celý den i noc.

Amazfit GTR Mini

Specifikace

Díky zaoblenému skleněnému a 1,28palcovému HD AMOLED displeji poskytují hodinky GTR Mini skvělý obraz. Vedle širokého výběru více než 80 rozmanitých ciferníků umožňuje nový režim Portrait uživatelům nahrát na ciferník až 3 oblíbené obrázky. Ty se střídají po každém probuzení displeje.

Vedle dokonalého stylu poskytují chytré hodinky také maximální výkon. A to díky baterii s kapacitou 280 mAh, která při běžném používání vydrží až 14 dní. Nebo dokonce až 20 dní v úsporném režimu.

Hodinky mají patentovanou technologii kruhově polarizované GPS antény od společnosti Amazfit. Ta zachycuje téměř dvakrát více satelitních signálů než běžné antény. Díky tomu jsou hodinky Amazfit GTR Mini schopné silnějšího a přesnějšího GPS sledování. Také podporují pět satelitních systémů určování polohy pro větší globální pokrytí. Stupeň vodotěsnosti 5 ATM znamená, že hodinky můžete nosit i při běžných vodních aktivitách.

Amazfit GTR Mini

Hodinky dále disponují více než 120 sportovními režimi. Nechybí automatické rozpoznání sedmi sportů a nepřetržité monitorování saturace krve kyslíkem. Samozřejmostí je dnes i měření tepové frekvence a hladiny stresu. A díky tomu Vám hodinky Amazfit GTR Mini nabízí ještě dokonalejší sledování Vašeho zdraví a kondice.

Amazfit GTR Mini – Cena a dostupnost

Amazfit GTR Mini budou k prodeji v dubnu 2023 v barvách Midnight Black, Misty Pink a Ocean Blue za 3 190 Kč.