Model OnePlus 11 je momentálně tím nejlepším telefonem, který od této značky najdeme na trhu. Má zajímavý design, skvělé specifikace a jde celkem dobře na odbyt. Na globálních trzích se prodává ve dvou atraktivních barvách Eternal Green a Titan Black, ovšem zdá se, že to nestačí. Pokud jste fanoušky OnePlus a zároveň si potrpíte i na atraktivní vzhled svého telefonu, možná vás zaujme informace, že se chystá nová designová edice tohoto stroje, která je inspirovaná vesmírem.

OnePlus 11 bude jako Jupiter

Zprávu o tom, že se na trh chystá nová designová edice telefonu OnePlus 11 zveřejnil na čínské síti šéf OnePlus China, pan Li Jie. Dokonce sdílel i upoutávku na tuto edici. Na ní vidíme telefon prolnutý s planetou Jupiter. Obrázek nenápadně naznačuje, že designové změny se dočká zadní panel. Ten dost možná dostane nový povrch a také barvu jako tato planeta. Jsou to ale jen odhady, kterým příliš nepomůže ani marketingový slogan: “neobvyklé materiály a řemeslné zpracování, díky kterým je každý mobilní telefon jedinečný”.

Ještě že máme tipaře, kteří nám přispěchají na pomoc a napoví, co můžeme od nového designu telefonu OnePlus 11 čekat. A kdo jiný, než starý známý Digital Chat Station by lépe odpověděl na naše otázky. Myslí si, že speciální designová edice má záda z unikátního “vesmírného” materiálu, který ještě nikdy nebyl u chytrých telefonů použit. Tvrdí, že na rozdíl od skleněného zadního panelu, který je na dotek teplý, bude nový materiál chladivý. Dodává také, že se opravdu nejedná o stejný telefon jako OnePlus 11 Concept, který jsme viděli na veletrhu MWC 2023.

Další tipaři se domnívají, že OnePlus 11 dostane zadní panel z materiálu, který se běžně používá v jiných odvětvích a uvažují o mramoru. Je pevný, má vzhledově podobnou strukturu jako povrch Jupiteru a je chladivý na dotek. Úvaha je to docela zajímavá, ale vidle do ní házejí další tipaři. Ti spekulují, že zadní panel změní barvu při dopadu slunečního světla, podobně jako zadní panel telefonu Vivo V27. Kde je ale pravda zatím ví jen výrobce a proto si počkáme na jeho vyjádření.