Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, uvedla na trh Redmi 12C. Nejnovější všestranný základní smartphone. Ten je jeden z nejvýkonnějších modelů ve svém cenovém segmentu za cenu začínající na 3 499 Kč.

Specifikace

Redmi 12C má pod kapotou procesor MediaTek Helio G85. A umožňuje rozšířit paměť RAM až na 6+5 GB a úložiště o 1 TB. A to pro plynulejší každodenní operace, rychlejší spouštění aplikací a větší úložiště pro váš obsah. Zařízení je vybaveno velkou 5 000mAh baterií. Ta vám poskytne dostatek energie na celý den. Mobilní telefon Redmi 12C je vybaven pokročilým a citlivým snímačem otisků prstů. Jeho zvláštností je, že dále vyniká tím, že umožňuje uživatelům odemknout telefon, otevřít aplikaci nebo ověřit mobilní platbu pouhým přiložením prstu přímo na displej.

Redmi 12C

Mobilní telefon označený 12C má velký 6,71-palcový displej. Ten disponuje rozlišením HD+ a elegantním poměrem stran 20,6:9. Také přináší lepší a pohlcující zážitek při čtení, sledování videí i hraní her. Režim čtení navíc pomáhá zmírnit únavu očí, která se může dostavit při delším pobytu u obrazovky. Tento větší a lepší displej je zasazen do stylového a osobitého designu spolu s plochým okrajem a zakřivenou zadní stranou, které zlepšují celkovou estetiku a zajišťují, že se telefon dobře drží. Redmi 12C se dodává ve čtyřech barvách. Šedá Graphic Grey, modrá Ocean Blue, zelená Mint Green a fialová Lavender Purple.

Pokud jde o fotoaparát, Redmi 12C umí díky svému 50Mpx hlavnímu fotoaparátu zachytit poutavé okamžiky s většími detaily v každodenních scénách. S pomocí výkonného HDR a nočního režimu umí Redmi 12C pořizovat jasnější snímky noční krajiny města s většími detaily i v nepříznivých podmínkách.

Redmi 12C – České ceny a dostupnost

Model 12C je na našem trhu k dispozici v modré a černé barvě. A se třemi variantami úložiště. Varianta 3GB+32GB má cenovku 3 499 Kč. Variantu 3GB+64GB pak 3 999 Kč. No a poslední 4GB+128GB za 4 499 Kč.

Telefony jsou již nyní v prodeji. A do 10. dubna 2023, nebo do vyprodání zásob, jsou všechny tři varianty k dostání za dočasně sníženou cenu, tedy za 2 999 Kč, 3 499 Kč a 3 999 Kč.