Taky už vás štve kolik síly Vám zabere úklid domácnosti? Napadlo Vás, že byste se mohli podívat po kompatknějším řešení? Tak v tom případě jste zde správně, protože se podíváme, jak vysávat bez větší námahy. Eshop Tomtop totiž dnes přišel s nabídkou, ve které je v bleskových prodejích kompaktní vysavač Mattress Vacuum Cleaner za zvýhodněnou cenu.

Bezdrátový vysavač

Mattress Vacuum Cleaner má vestavěnou velkokapacitní baterii 1200 mAh, který vám zajistí asi 60 minut provozu po plném nabití bez potřeby napájecího kabelu. Tím zlepšuje bezpečnost používání a flexibilitu. Dále zde najdeme výkonné odsávání a čištění. Je to díky výkonnému motoru pod kapotou, který disponuje až 20000 otáčkami za minutu a zajišťuje silné sání při 10KPa. Vibrační funkce v kombinaci s funkcí odsávání snadno odstraňuje prach. Tento kompaktní vysavač je vybaven HEPA filtrem pro hloubkové čištění. Tím také současně filtruje jemný prach a izoluje velké částice. Díky tomu všemu je se dočkáme účinného odstraňování prachu a nečistot a tím zajištění čistého vzduchu.

Mattress Vacuum Cleaner

Kompaktní a lehký

Mattress Vacuum Cleaner má kompaktní design a čistou hmotnost jen 0,8 kg. Díky tomu je použití snadné a pohodlné. I když jej použijete na úklid celého domu, nebudte unaveni. Filtr, který má, lze sejmout a umýt pod tekoucí vodou, aniž by došlo k oslabení sacího výkonu nebo ucpání prachem.

Mattress Vacuum Cleaner – Specifikace

  • Barva: Bílý
  • Sání: 10KPa
  • Výkon: 50W
  • Úroveň hluku: <42dB
  • Délka nabíjecího kabelu: 1M
  • Hmotnost: 400 g

Tento kompaktní vysavač ocení především ti, kteří již mají dost namáhavých procházek po bytě s těžkou hadicí. No a my se díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou tohoto robotického vysavače jen na 13,43 euro. A to je výborná nabídka. Doprava je z čínského skladu a je zdarma!