Je tu další neděle a s ní i konec týdne. Za okny to vypadá silně jarně, ale teploty se ještě drží tak trochu při zemi. Ale není nic lepšího, než si udělat před nedělním obědem procházku a načerpat trochu energie a vitamínu D ze sluníčka. A po obědě se můžete podívat, co pro vás přichystaly čínské e-shopy. Jako vždy jsou tu totiž naše pravidelné Vychytávky z Číny.

Pro každý díl rubriky Vychytávky z Číny se snažíme ve slevách najít gadgety, které jsou levné a zároveň i praktické. Dnes ale uděláme tak trochu úkrok bokem a podíváme se na produkty, které můžeme řadit k těm méně seriózním. Stojí jen pár halířů a protože jde opravdu o drobné blbůstky, pobaví jen tím, že existují. Ale náš poslední tip nás opět vrátí do kategorie seriózní a praktické. Tak pojďme se tedy společně pobavit.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Přilbička pro drůbež

Bezpečnost nade vše. A podle čínských inženýrů to platí i pro drůbež. Jak jinak si vysvětlit, že v nabídce čínských e-shopů najdeme i maličké helmičky pro slepice a jinou drůbež. Slepice s touto ochranou hlavy sice vypadá komicky, ale kdo ví, možná ji spolehlivě ochrání, pokud její družky popadne amok a začnou si vzájemně oklovávat hlavy. Přilby mají stylový design a v nabídce jich je tolik, že ochrání hlavičky celého hejna. Navíc cena je zanedbatelná a ve slevě spadla na 0,01 dolaru.

Multifunkční Groot

Jako další tip pro pobavení jsme pro vás našli malou levnou blbůstku, která by ale mohla potěšit třeba vaše děti. Jde o nevelkou nádobku, kterou lze použít jako květináč, vázu na sušené kytky a nebo stojánek na propisky a tužky. Navíc pokud vaše děti a nebo vy sami fandíte marvelovským Strážcům galaxie a oblíbili jste si postavičku Groota, je tenhle květináč pro vás jako dělaný. Dá se osadit v podstatě jakoukoli kytkou, ale výborně se v něm budou vyjímat bonsaje a malé bambusy. Pokud jste spíše na aranže suchých vazeb, klidně Groota můžete použít i pro ně. Cena tohoto malého květináče na Aliexpress začíná na 0,01 dolaru.

Box s kabely a konektory

Máme tu dnešní poslední tip, který nás vrátí zpět mezi praktické gadgety. Podobně jako v minulém dílu tu máme i dnes multifunkční box s kabely a porty, který se dobře hodí na cesty, kdy máte vše potřebné v jedné krabici pohromadě. Box má kruhový tvar a po otevření poslouží také jako stojan na telefon. Navíc se hodí i pro uživatele “jablečných” zařízení, protože jsou tu kromě konektorů pro telefony s Androidem také konektory pro iPhony a Macbooky. Cena také není vysoká a ve slevě spadla na 3,33 dolaru.