Společnost GR8 Tech, poskytovatel herních řešení na míru, se po transformaci poprvé představila na světoznámém veletrhu ICE v Londýně. Představitelé společnosti, v čele s CEO Evgenem Belousovem, představili svou produktovou řadu pro iGamingové hráče na trhu. Také se podělili o své znalosti a navázali nová partnerství. Produktová řada zahrnuje iGaming Platform a franšízu Parimatch. A pro iGamingový trh jedinečnou nabídku BaaS (Business as a Service).

Veletrh ICE je každoročně skvělou příležitostí k setkání všech zástupců herního průmyslu, k domluvě schůzek a k diskusi o obchodních příležitostech. Letos se na veletrhu ICE představila společnost GR8Tech jako nový B2B hráč. Akci ICE jsme využili jako platformu k navázání důležitých schůzek se stávajícími i potenciálními klienty, což nám rozhodně dává skvělou příležitost k rozvoji našeho podnikání,” prozradil Evgen Belousov, GR8 Tech CEO.

Nová řešení pro iGaming

Butikový přístup společnosti GR8 Tech se dokonale hodí pro charakteristická individuální setkání ICE London. Společnost tak využila příležitosti navázat kontakt s potenciálními klienty a představit jim svou produktovou řadu. Ta zahrnuje iGaming Platform, franšízu Parimatch a pro iGamingový trh jedinečnou nabídku BaaS (Business as a Service). Každá z nich účinně řeší typické problémy, s nimiž se provozovatelé denně potýkají. Jsou to nestabilita a nespolehlivost řešení poskládaných od různých poskytovatelů. Dále nedostatek kvalitní podpory a nedostatečná přizpůsobivost a škálovatelnost, které brání růstu podnikání. BaaS pomáhá iGamingovým společnostem plně využít jejich růstový potenciál.

GR8 Tech

Díky svému zaměření na osobní a vysoce kvalitní služby a odhodlání řešit problémy, s nimiž se potýkají provozovatelé iGamingu, má společnost GR8 Tech dobré předpoklady k tomu, aby otřásla tímto odvětvím. Dmytro Paliants, BDO společnosti GR8 Tech, vyjádřil svůj optimismus ohledně výsledků akce. A také uvedl, že přibližně dvě třetiny partnerů, se kterými se setkali, projevili zájem o další jednání se společností GR8 Tech.

Jediným, ale velmi důležitým konstatováním v tuto chvíli je, že GR8Tech jako poskytovatel B2B řešení s individuálním přístupem nemůže a nebude usilovat o uzavření co největšího počtu smluv. Řešení jsou nejužitečnější pro operátory, kteří jsou připraveni růst a škálovat. Proto se společnost snaží navázat spolupráci s vybranými subjekty, poznamenal Dmytro.

Kromě navazování kontaktů s potenciálními klienty a partnery z oboru, se společnost GR8 Tech během veletrhu ICE London podělila také o své odborné znalosti. Generální ředitel společnosti GR8 Tech Evgen Belousov poskytl několik rozhovorů mezinárodním médiím. V těch hovořil o nedávném vstupu společnosti na trh, její transformaci, trendech a vyhlídkách v oboru.

O GR8 Tech

GR8Tech je mezinárodní B2B poskytovatel s kompletním technickým pokrytím pro zavedené hazardní podniky. Včetně řešení iGamingové platformy, franšízy značky Parimatch a nabídek Business-as-a-Service pro dlouhodobá partnerství.