Nová sluchátka Buxton BHP 9800 BLACKPOOL lákají na ničím nerušený a dlouho trvající poslech. Stylová černá sluchátka přes hlavu jsou lehká a skladná. A i přesto nabízí řadu uživatelsky vyhledávaných funkcí jako je dlouhá výdrž a aktivní potlačení hluku.

Mezi hlavní přednosti sluchátek patří zejména doba přehrávání. Vydrží až 19 hodin při poslechy hudby na 100 %. Díky funkci ANC si budete moct užít svojí oblíbenou hudbu na plno nebo si je jen nasadit bez hudby a oprostit se od ruchu kanceláře nebo jakéhokoliv okolí.

Buxton BHP 9800 BLACKPOOL – vyvážený zvuk

Kromě dlouhé výdrže a aktivního potlačení hluku nabízí sluchátka vyvážený zvuk. Ten se hodí k poslechu jakéhokoli hudebního žánru. Ať už jste fanoušky vážné hudby, R&B či dáváte přednost tvrdším rockovým žánrům, zabudovaný ekvalizér si s tím hravě poradí a zachová požadovanou zvukovou kvalitu.

Měkké náušníky z PU kůže, které se postarají o pohodlí během jakékoliv aktivity. Na hlavě sedí skvěle a díky vnitřnímu polstrování na žádném místě ani po delší době používání netlačí. Po stranách pak naleznete multifunkční tlačítka pro lepší manipulaci a také světelný LED indikátor. Výkonná sluchátka z lehkého, za to ale odolného materiálu jsou vysoce kompaktní a dají se snadno složit a uschovat do nepromokavého obalu, který je součástí balení.

Buxton BHP 9800 BLACKPOOL

V obalu zároveň naleznete oboustranný kabel jack 3.5 mm, přes který můžete sluchátka snadno připojit k jakémukoliv zařízení a USB-C kabel pro nabíjení. Pro bezdrátovou variantu stačí sluchátka BHP 9800 BLACKPOOL spárovat s jakýmkoliv zařízením Android i iOS pomocí Bluetooth technologie s dosahem od zdroje až 15 metrů. Model Buxton BHP 9800 BLACKPOOL pořídíte již za 1 499 Kč.

O značce Buxton

Od svých počátků se značka BUXTON věnuje vývoji a výrobě sluchátek a reproduktorů pro širokou veřejnost. Sluchátka svou věrnou reprodukcí a dynamikou překračují hranice, na které jste v této cenové kategorii zvyklí. Zvuk je vyvážený a poslech je tak i dlouhodobě velmi příjemný. Neotřelé zpracování a použití kvalitních materiálů dává produktům této značky punc výjimečnosti. Značce BUXTON se podařilo i přes relativně krátkou historii pevně zakotvit na trhu s prémiovými sluchátky. A i přes přes silnou konkurenci si najít své spokojené uživatele.