Konec pracovního týdne si žádá menší oslavu a při té příležitosti určitě neublíží i nějaká ta extra slevová akce. A my pro vás tak dnes máme další várku slevových kupónů od kolegů z e-shopu Hekka. Primárně jsou zaměřené na bezpečnostní prvky a IP kamery, ale zabrousíme i do jiných vod. Musíme také hned pro jistotu zmínit, že veškeré zlevněné produkty jsou z evropského skladu s již zaplacenou DPH. Takže nehrozí žádné problémy na celnici a otravné doplatky. Což je vždy potěšující.

Kompletní bezpečnostní set

Začneme hned zostra s kompletním setem bezpečnostních kamerek a NVR základny značky Hiseeu. IP kamerky jsou hned čtyři se 3 Mpx rozlišením, podporou H.265 kodeku, nočním viděním a odolnou IP66 certifikací. K tomu POE NVR centrála s 1 TB diskem, dostatkem kabelů a spoustou dalších vymožeností. To vše za velice slušných 160.42 euro s kupónem PHS4, platným do 30.dubna. Pokud tedy hodláte pořídit kompletní zabezpečení třeba rodinného domku, tak se na nabídku určitě mrkněte.

IP kamerka na doma

Dalším pánem na holení pak je samostatná Wi-Fi IP kamerka značky Hiseeu, která poslouží třeba na hlídaní dětí. Samozřejmě s nočním viděním, dvousměrným audiem, Wi-Fi připojením a automatickým sledováním pohybu. Dostupná je ve verzi se 2 Mpx nebo 3 Mpx senzorem a pro jistotu ještě obvykle i s přibalenou paměťovou kartou. To vše pak s kupónem P9 jen za 25.95 euro. Opět až do 30. dubna letošního roku.

CCTV venkovní kamera

Posledním do bezpečnostní party je pak bezdrátová venkovní IP kamera Hiseeu s Wi-Fi připojením, barevným nočním viděním a obří 14.400 mAh baterií. Samozřejmě s PIR detekcí pohybu nebo dvousměrným audiem. Případně ještě s odolnou certifikací IP66. Jde tak o ideálního kandidáta k zapojení do vašeho CCTV systému a s kupónem P9 navíc přijde kamerka jen na 65.57 euro.

Bezdrátový vysavač Redkey

Hekka

Nu a pokud už by vás snad nákupy bezpečnostních prvků a kamer unavovaly, tak si pořiďte třeba bezdrátový vysavač. Takový model Redkey F10 v šedé barvě toho umí opravdu hodně a vaše peněženka vám ještě poděkuje. Je totiž k mání jen za 181.75 euro s použitím slevového kupónu PRKF10.