Závislost na elektřině pro naše gadgety a zařízení se nám zvedá každým rokem. Donedávna jsme si možná vystačili jen se starou dobrou powerbankou, ale mnozí už potřebují více. Přece jen když jedete někam kempovat nebo potřebujete záložní zdroj energie třeba na chatě, tak vám powerbanka asi stačit nebude. K tomu už potřebujete opravdový záložní zdroj s pořádnou kapacitou a možnostmi. Shodou okolností pro vás dnes jeden takový máme, protože se k nám dostala slevová akce od kolegů z e-shopu Hekka. A záložní zdroj Thunora rozhodně stojí za pozornost.

Záložní zdroj Thunora pořád patří mezi ty poměrně kompaktní a přenosné, protože váží stále jen příjemných 2.4 kg. Na druhou stranu nabídne velmi solidní kapacitu 240 Wh a výkon 200W. K dobíjení pak máte k dispozici hned sedm portů, včetně rozličných USB, AC a DC. Široké jsou i možnosti dobíjení samotného zdroje, protože kromě klasické zásuvky jej jde dobít i z autobaterie nebo připojit solární panely. Zdroj je přenosný už na první pohled, protože malý kufřík má i šikovné madlo. Jde tak o ideálního parťáka pro delší výlety, na kterých potřebujete mít jistotu přístupu k elektřině. Pak vám takový záložní zdroj určitě přijde k duhu.

A na e-shopu Hekka si pro nás v této spojitosti přichystali i velmi sympatickou slevovou akci. Díky kupónu EUPower se totiž dostaneme u záložního zdroje Thunora na cenu jen 178.68 euro. To vše samozřejmě s dopravou z evropského skladu a zaplaceným DPH, takže žádné další doplatky. Tak co vy na to ?