Vysavačů existuje v čínských obchodech opravdu nepřeberné množství a vybrat si tak není rozhodně jednoduché. Ti pohodlnější už v dnešní době primárně sáhnou po robotickém modelu, který se o většinu postará sám od sebe. Ale ani ten samozřejmě není všemocný a mnozí tak stále raději přísahají na klasické tyčové (byť bezdrátové) vysavače. Existují ale i velmi kompaktní ruční kousky, které využijete při rychlém čištění třeba klávesnice. Nu a my pro vás jeden takový ruční vysavač dnes máme v akční nabídce e-shopu Tomtop. Samozřejmě s nezbytnou slevou za výbornou cenu.

Tento ruční vysavač je opravdu velmi kompaktní a není tak problém jej vzít s sebou třeba i na cesty. Se sacím výkonem 9000 Pa si poradí se širokou škálou nečistot, klidně i zachycených na povrchu třeba sedaček v autě. Navíc je příjemně tichý s provozem pod 70 decibelů, takže ani příliš neruší okolí. Vestavená 1800 mAh baterie by měla vydržet minimálně na 40 minut provozu, takže zvládnete vysát vše co potřebujete. Na výběr je hned z několika nástavců a prachový filtr je navíc i plně omyvatelný. Vysavač má i bonusovou sekundární funkci, když zvládnete i nafouknutí třeba plovacího kruhu. A to se vyplatí.

Navíc pořízením podobného kousku se ani vaše peněženka příliš neprohne. Momentálně je totiž v akci na e-shopu Tomtop jen za 18.23 euro. Doprava je pak sice z čínského skladu, ale doručení je garantované se zaplaceným DPH, takže by cena měla být finální. Tak co vy na to ? Přemýšleli byste o podobném šikovném ručním vysavači ?