Pořídit si pokročilou 3D tiskárnu pro domácí použití dnes není nijak složitým oříškem. Možností je opravdu celá řada a je tak nutné vzít v potaz hned několik faktorů. Kromě samotných parametrů 3D tisku jsou zásadní i maximální tiskové rozměry a právě zde pro vás máme jednu lahůdku. Protože dnes pro vás máme v akci nabušenou 3D tiskárnu FLSUN V400 z e-shopu Cafago, samozřejmě vylepšenou o masivní slevu.

Kouskem, o kterém se dnes budeme bavit je zajímavá „delta“ 3D tiskárna FLSUN V400. Jde tedy o trojramennou 3D tiskárnu pro produkty s většími rozměry hlavně do výšky. Celokovové zpracování a jednoduchá instalace zaujmou i začátečníky, stejně jako automatická detekce vyrovnávání. Tiskárna je velmi tichá a díky 32-bitovému motherboardu i velmi spolehlivá. Ovládání je s barevným velkým 7-palcovým displejem opravdu malinou. Potěší i parádní rychlost tisku 400mm/s. Nebo snad je libo velikost tisku Φ300 x 410 mm? Nechybí ani podpora formátů STL, OBJ, AMF, nebo 3DS.

3D TISKÁRNA FLSUN V400 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Tuto tiskárnu ocení všichni pokročilí hobby nadšenci, kteří chtějí tisknout i do výšky. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji  se dostaneme s cenou na 748,99 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. FLSUN V400 je prostě a jednoduše 3D tiskárnou, kterou by chtěl mít doma každý.