Jako každý rok se v Barceloně konal tradiční technologický veletrh Mobile World Congress (MWC), na kterém značky představují své novinky a vychytávky. Ani letos nesměla na veletrhu chybět společnost Huawei. Ta svým fanouškům ukázala netradiční model hodinek Huawei Watch Buds a novinku Huawei Watch GT Cyber. Oba modely si získaly náležitou pozornost světových médií a expertů. A dohromady vyhrály celkem 16 ocenění, a to především za jejich design a inovativní pouzdra.

Huawei Watch Buds – dvě funkce v jednom zařízení

Chytré hodinky Huawei Watch Buds jsou zcela netradičním modelem, a to díky sluchátkům integrovaným uvnitř pouzdra hodinek. Díky jejich průkopnickému designu si na technologickém veletrhu MWC vysloužily 8 mediálních ocenění. Jedná se o absolutně první chytré hodinky s magnetickým pouzdrem na sluchátka, která tak uživatelé mají doslova po ruce, což řeší problém s jejich neustálým hledáním a zapomínáním. Watch Buds disponují také speciální technologií, která jim umožňuje při nošení automaticky korigovat zvuk bez ohledu na to, jestli sluchátka nosíte v levém či pravém uchu. Díky této technologii si užijete skvělou kvalitu zvuku při poslechu oblíbené hudby. Nechybí ani rozmanité funkce ovládané pouhým poklepáním na uši.

Huawei Watch GT Cyber

Huawei Watch GT Cyber – měnitelné pouzdro dle outfitu

Hodinky navržené přímo pro módní nadšence. Uživatelé Watch GT Cyber si totiž mohou vybrat z několika možností pouzder hodinek, která mohou mezi sebou jednoduše střídat během několika sekund a jsou dostupné hned ve třech variantách: městská, sportovní a elegantní. Díky této inovaci v podobě stylových měnitelných pouzder si hodinky získaly 8 mediálních ocenění. Navíc v oblasti fitness a zdraví u tohoto produktu navázali na rychlý vývoj chytrých funkcí a designu. Díky tomu mohou uživatelé pohodlně nadále sledovat své zdraví, spánek i sportovní aktivity.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na oficiálních stránkách.