Sedm evropských influencerů na vlastní kůži vyzkoušelo, zda nový chytrý telefon HONOR Magic 5 Lite opravdu vydrží bez nabíjení celé dva dny provozu. Obstál na jedničku s hvězdičkou. ostatně jak avizovaly i testy DxOMark. Zapomenout nabíječku na víkend není s tímto smartphonem žádný problém. Navíc ho z nuly na sto procent nabijete během chvíle.

 Influenceři se potřebují na svůj smartfone spolehnout a využívají ho prakticky neustále. Z dvoudenní výzvy bez nabíječky nebo powerbanky byli proto zpočátku rozpačití. Ovšem po prvním dni jeho používání bez jakéhokoliv omezení, kdy byla baterie stále na více než 50 %, se jejich obavy rozplynuly. Celé dva dny přehrávali hudbu i videa. Chatovali, sdíleli obrázky a videa nebo vytvářeli vlastní obsah a živé přenosy. Na konci výzvy měl mobil u všech zúčastněných v průměru kapacitu baterky ještě na 20 %.

HONOR Magic 5 Lite v souboji o výdrž baterie

Španělský influencer Enrique Alexe ke smartphonu uvedl: „Je úžasné, když nemusíte myslet na to, kolik energie vám zbývá. Už kolikrát se mi stalo, že mě telefon zradil, když jsem ho potřeboval nejvíc“. A dodal: „Mimo baterie mě na HONOR Magic5 Lite zaujaly nové technologie pro video a fotky, které dovolují rozvinout tvůrčí potenciál.“

 Smartphone HONOR Magic 5 Lite je nejnovějším přírůstkem do stylové rodiny Magic5 Series. Je od 1. března dostupný v České republice za atraktivní cenu 9 490 Kč. Tenké tělo má tloušťku pouhých 7,9 mm a hmotnost 175 g. V něm je ultra velká baterie s kapacitou 5 100 mAh. Ta vydrží až dva dny. To znamená až 29 hodin streamování YouTube Music, 24 hodin streamování YouTube, 19 hodin prohlížení TikToku, až 21 hodin prohlížení sociálních sítí či 11 hodin hraní her na jedno nabití.

HONOR Magic 5 Lite

HONOR Magic5 Lite příjemně překvapí nejen funkcemi a baterií, ale i odolností. Je totiž výjimečně odolný vůči nepředvídatelným okolnostem, které život v pulzujícím městě přináší. Odolá tak nechtěnému pádu, extrémním teplotám a neublíží mu ani náhodný kontakt s vodou. Nechtěné polití, déšť nebo rozpálený vnitřek auta tak pro tento městský survivor nepředstavují problém, což z něj dělá skvělý model například pro maminky s dětmi, školáky nebo pro kohokoli, kdo vede dynamický život plný akce.

 Cena a dostupnost

Model HONOR Magic5 Lite je od 1. března v České republice dostupný ve třech barevných variantách: Emerald Green, Titanium Silver a Midnight Black za atraktivní cenu 9 490 Kč. Každý nový majitel telefonu dostane při zakoupení modelu u ověřených prodejců také sluchátka HONOR Earbuds 2 jako dárek zdarma.

Pokud máte zájem o více informací, navštivte prosím online obchod HONOR na adrese www.hihonor.com.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz