Na český trh přichází nový fitness náramek HONOR Band 7. Jedná se o ideálního společníka pro jarní aktivity v teplejším počasí. Ale i pro ty, kteří provozují aktivity třeba v posilovně nebo bazénu. Celkem svým majitelům nabídne 96 různých sportovních aktivit. Nově využívá dedikovanou aplikaci HONOR Health. Náramek oproti předchozí generaci disponuje větším AMOLED displejem a výdrží baterie 14 dní. Dále funkcemi přesného měření a zaznamenávání srdečního tepu, spánku, stresu a dalších zdravotních dat s využitím AI. V České republice startuje Honor jeho prodej za atraktivní cenu 1 299 Kč.

Stylový design a barvy řemínků

Fitness náramek Band 7 je navržený pro všechny příležitosti. Má 1,47palcový barevný AMOLED displej s 2,5D zakřiveným sklem. Rozlišením 194 × 368 bodů a váží asi 18 g. Jeho povrch vznikl nanášením kovové textury s vysokým leskem. Díky novým barvám a mnoha variantám ciferníků jej můžete snadno přizpůsobit své náladě a stylu.

HONOR 7 Band se nabízí ve třech barvách. Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green. A obsahuje funkční režimy pokrývající aktivity od zdraví a wellness přes sport až po chytré funkce. Díky 14denní výdrži baterie a rychlému nabíjení nabízí uživatelům větší pohodlí a komfort.

AI pomůže sledovat váš zdravotní stav

Náramek Band 7 dokáže s pomocí technologie umělé inteligence pomáhat jeho uživatelům starat se o své zdraví. Přesně měří a zaznamenává srdeční tep, spánek, stres a další zdravotní data. Ta pak převádí do podoby doporučených cvičení a kurzů, které mohou dále zlepšit kvalitu života.

HONOR Band 7 také umožňuje nepřetržité sledování srdečního tepu. Díky profesionálním optickým senzorům a využití umělé inteligence je sledování srdečního tepu mnohem přesnější a poskytuje spotřebitelům data v reálném čase.

Náramek Band 7 obsahuje funkce pro celodenní sledování okysličení krve a může tak nositele upozornit zavibrováním, pokud hodnoty klesnou příliš nízko. Tato hodnota ukazuje, jak dobře se kyslík šíří v celém těle. To je prospěšné nejen při cvičení, kdy tento parametr říká, jak tělo zvládá například náročný trénink nebo dlouhý výšlap, ale i při spánku. Kvalitu spánku pomáhá sledovat i funkce Professional Sleep Tracker, který přesně zaznamenává potřebná data.

HONOR Band 7 – 96 sportovních režimů

Náramek HONOR Band 7 obsahuje přednastavených 96 typů cvičení, jako jsou například běh, chůze, jízda na kole, plavání, eliptický trenažér, veslování, volný trénink a nově také skákání přes švihadlo. HONOR Band 7 dokáže zaznamenávat údaje o sportovní aktivitě v reálném čase, což uživatelům dovoluje snadno sledovat své výkony. Díky zaznamenaným zdravotním údajům nabízí náramek též funkci Fat Burning, která dokáže vědecky podloženým způsobem zlepšit výsledek cvičení identifikováním ideální zóny pro spalování tuků a zlepšování vytrvalosti. Během cvičení dokáže náramek v reálném čase připomínat uživatelům, jak zůstávat ve správném pásmu pro efektivní spalování tuků, a po cvičení zobrazit odhad hmotnosti spáleného tuku.

HONOR Band 7

Pro větší pohodlí lze záznamy z cvičení prohlížet přímo na HONOR Band 7 bez nutnosti využívat k tomu mobilní telefon.

Chytré funkce

Kromě funkcí pro zdraví a sport nabízí náramek Band 7 spotřebitelům také celou řadu funkcí pro chytřejší život, jako je například možnost vyhledání telefonu. HONOR Band 7 se také dá použít jako šikovný asistent, na němž můžete přímo číst zprávy, spravovat příchozí telefonáty, zkontrolovat předpověď počasí, nastavit alarm, ovládat předávání hudby nebo třeba pořídit fotografie na dálku díky funkci dálkové spouště pro váš telefon.

14denní výdrž baterie a rychlo nabíjení

Pro větší komfort nabízí náramek HONOR Band 7 nadstandardní výdrž baterie. Při typickém používání vydrží hodinky až dva týdny a při intenzivním používání až 10 dní, takže jsou vhodné na obchodní cesty i dovolené. Díky možnosti rychlo nabíjení zvládne HONOR Band 7 až dva dny používání za pouhých pět minut dobíjení.

HONOR Band 7 – Dostupnost a ceny

Náramek Band 7 je v obchodech k dispozici od 6. března 2023 ve třech barevných verzích, Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green za atraktivní cenu 1 299 Kč.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz