Společnost Motorola má ve svém portfoliu slušnou řádku telefonů střední třídy, které ve valné většině najdeme v produktové řadě Moto G. Mají dobře vyvážený poměr cena/výkon a mezi ty nedávno vydané patří například modely G13 a G23. Dále se už pomalu chystá také model s podporu stylusu a letos se snad také dočkáme modelu Moto G Power 2023. V tomto případě je už docela na čase, protože jeho předchůdce, G Power 2022, představila Motorola na konci roku 2021.

Jak vypadá telefon Moto G Power 2023

Fanoušci na telefon Moto G Power 2023 netrpělivě čekají, ale výrobce zatím nezmínil, že by na něm pracoval. Ovšem tipaři a designéři jsou vždy o krok napřed, takže se dnes podíváme na první renderované obrázky tohoto stroje. Exkluzivně je zveřejnily stránky MySmartPrice ve spolupráci se známým designérem, který si říká OnLeaks.

Jako vždy se nejdřív podíváme na čelní panel. Kolem displeje telefonu Moto G Power 2023 jsou relativně úzké rámečky, brada je o něco málo širší. Ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru. Podle tipařů má displej úhlopříčku 6,5 palce, rozlišení a obnovovací frekvenci zatím neznají. V levém horním rohu zadního panelu je nevelký obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se třemi snímači a LED bleskem.

Na zádech je také logo Motoroly, které ale nefunguje jako snímač otisků. Je proto pravděpodobné, že snímač najdeme integrovaný do tlačítka napájení. Tlačítko napájení leží společně s kolébkou hlasitosti na pravé hraně modelu G Power 2023. Na spodní hraně najdeme port USB-C, 3,5 mm audio jack, mikrofon a mřížku reproduktoru. Slot pro SIM karty zřejmě leží na levé hraně. Na horní hraně je sekundární mikrofon. Z parametrů, které tipaři odhadují můžeme jmenovat rozměry telefonu, které jsou 163,1 × 74,8 × 8,4 mm. V místě modulu kamery se tloušťka zvedne na 10 mm. A to jsou momentálně veškeré informace, které o telefonu G Power 2023 máme.