Hledáte nějaká šikovná bezdrátová sluchátka, která by se vám hodila jak pro sportovní aktivity, tak i pro běžný poslech hudby a zároveň i na hraní her? A chcete k tomu i to, aby sluchátka nebyla drahá? Jestli jste na tyto otázky odpověděli ano, pak jsou tu pro vás připravená bezdrátová sluchátka Monster, která jsou nyní ve slevě na e-shopu Hekka. My k nim přidáme i slevové kupóny, které cenu ještě o něco málo poníží. Nabídka je pestrá, takže si každý může vybrat podle svých potřeb.

Sluchátka Monster – model XKT02

Sluchátka Monster XKT02 mají poměrně klasický design pecek s krátkou nožkou. S telefonem nebo jiným přehrávacím zařízením je spárujeme pomocí Bluetooth 5.1. Je tu také podpora stereo prostorového zvuku v Hi-Fi kvalitě se silnými basy. Nechybí ani herní režim. Také výdrž na jedno nabití není špatná, a je to až 5 hodin přehrávání hudby. Při dobíjení v nabíjecím boxu se výdrž prodlouží až na 20 hodin. Tato bezdrátová sluchátka ve slevě přijdou na 31 euro, ale po použití slevového kupónu ve tvaru PMXKT02 cena spadne na 20,10 euro. V ceně je zahrnuto i DPH, doprava je zdarma.

Monster XKT11

Design těchto sluchátek nezapře jejich účel. Vzhled nabíjecího boxu je typicky herní, samotná sluchátka pak mají krátkou hranatou nožku s modrým podsvíceným prvkem. Ve výbavě najdeme podporu Bluetooth 5.2, herní režim, zvukový efekt Monster a také nízkou latenci. Baterie jednotlivých sluchátek má kapacitu 35 mAh a při nabíjení v boxu vydrží zhruba 17 hodin. Nabíjecí box má pak kapacitu 300 mAh. Sluchátka XKT11 ve slevě stojí 52,61 euro, slevový kupón ve tvaru PMXKT11 ji srazí na 34,79 euro. Stejně jako u předchozích sluchátek i v tomto případě platí, že v ceně je i DPH a doprava je zdarma.

Sluchátka Monster XKT01

Třetí sluchátka značky Monster jsou opět bezdrátová. Jejich design je v podstatě stejný jako u předchozích modelů, ovšem vzhled nabíjecího boxu je celkem neotřelý. Box je totiž průhledný a má tvar krabičky s vyklápěcím víčkem. Tato sluchátka podporují Bluetooth 5.2 a redukci okolního šumu. Výdrž sluchátek na jedno nabití je 5 hodin přehrávání hudby, při dobíjení v boxu se výdrž protáhne až na 22 hodin. Je zde i režim s nízkou latencí pro hraní her. Cena tohoto modelu sluchátek ve slevě začíná na 33,82 euro, po použití slevového kupónu ve tvaru PMXKT01 spadne na 20,93 euro.

Monster XKT09

Také poslední bezdrátová sluchátka mají zajímavý design s plochou nožkou a nabíjecím boxem s herním vzhledem. Jde o model Monster XKT09 s podporou Bluetooth 5.2 a herním režimem s nízkou latencí 65 ms. Technologie zabudovaného subwooferu nabídne kvalitní a vyvážený zvuk a nechybí ani podpora redukce okolního šumu. Baterie jednotlivých sluchátek má kapacitu 30 mAh s výdrží zhruba 5 hodin na jedno nabití. Dobíjení v boxu výdrž prodlouží na až 24 hodiny. Cena ve slevě je 37,58 euro a kupón ve tvaru PMXKT09 ji sníží na 25,70 euro.