Společnost Logitech představila svou řadu Logitech Brio 300. Řadu kompaktních webových kamer plug-and-play s rozlišením Full-HD 1080p. Dále s automatickou korekci světla a mikrofon s redukcí šumu pro přirozenější a produktivnější videohovory. To vše za atraktivní cenu.

Brio 300 a Brio 305 jsou Full-HD 1080p webové kamery s vysokým dynamickým kontrastem, automatickou korekcí osvětlení a digitálním mikrofonem s redukcí šumu. Díky těmto vlastnostem jsou účastníci videohovorů jasně vidět a slyšet. A i přes špatné osvětlení a hluk v pozadí. Webové kamery se připojují k počítačům prostřednictvím USB-C. Což zjednodušuje připojení k videokonferencím. Když videohovor skončí, otočení integrované krytky dává soukromí uživatelům a jistotu, že kamera fotoaparátu nesnímá uživatele ani jejich okolí.

Design kamery ve tvaru kužele přispívá k osobitému pracovnímu prostoru. Webové kamery jsou k dispozici ve světle šedé, grafitové a růžové barvě. Takže si je můžete spárovat s myší a klávesnicí Logitech.

Logitech Brio 300

Brio 300 je nejnovější nabídkou v portfoliu webových kamer společnosti Logitech. Podporuje logiku práce, kde je důraz na jednoduché, snadné a rychlé použití pracovních nástrojů.

IT Management

Pro IT týmy, které spravují pracovní prostředí zaměstnanců a home office, jsou webové kamery Brio 300 kompatibilní s většinou platforem pro videokonference a certifikovány pro použití s Microsoft Teams, Zoom a Google Meet. Brio 305 lze snadno nasadit napříč organizacemi a vzdáleně spravovat pomocí Logitech Sync, což má za následek méně požadavků na help desk.

Přístup k udržitelnosti

Společnost Logitech je odhodlána vytvářet klimaticky příznivější svět tím, že aktivně pracuje na snižování dopadu uhlíku. Plastové díly v Brio 300 a Brio 305 zahrnují certifikovaný spotřebitelem recyklovaný plast, který dává druhý život pospotřebních plastům ze staré spotřební elektroniky: 62 % v případě Grafitové, 48 % v případě Růžové a Šedobílé varianty. Papírové obaly pocházejí z lesů s certifikací FSC™ a dalších kontrolovaných zdrojů.

Logitech Brio 300

Všechny produkty Logitech jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální a také využívají obnovitelné zdroje energie všude, kde je to možné. Uhlíková stopa všech produktů Logitech, včetně Brio 300 a Brio 305, byla snížena na nulu díky podpoře lesnictví, obnovitelných zdrojů a komunit ovlivněných klimatem, které snižují uhlík.

Logitech Brio 300 a Brio 305 – Cena a dostupnost

Brio 300 a Brio 305 jsou dostupné na webových stránkách Logitech. Doporučená maloobchodní cena za obě webové kamery je 1 999 Kč.