Koncept chytré domácnosti získává stále více a více příznivců a poptávka po různých vylepšeních a doplňcích tak logicky stoupá. A kde jinde hledat nové kousky do chytré domácnosti, než na čínských eshopech jako je například Cafago. Dnes pro vás máme produkt, ze kterého se zaradují právě fandové chytrých domácností. Tím je Xiaomi BT Thermometer 2, jehož 4 kusy najednou jsou k dispozici za velice příznivou cenu.

Přesné měření pokojové teploty a vlhkosti může být výraznou pomocí pro lidi, kteří si potrpí na komfort, nebo mají děti a domácí mazlíčky. Senzor teploty a vlhkosti monitoruje váš domov a vy si stav můžete podívat jak na samotném Xiaomi Thermometer 2, tak v mobilní aplikací. Nabídne 1.5-palcový přehledný a čitelný LCD displej, připojení pomocí Bluetooth 4.2, přesně měřící švýcarský senzor na teplotu a vlhkost v místnosti, napájení pomocí knoflíkové baterie s dlouhou výdrží (až jeden rok) a také jednoduché přilepení přímo na zeď.

Xiaomi BT Thermometer 2

A jak na samotné připojení? Senzor se vždy páruje výhradně přes Bluetooth. Nejjednodušším způsobem je párování přímo s vaším smartphonem, přes aplikaci Mi Home. Pokud je telefon v dosahu bluetooth, uvidíte aktuální teplotu a vlhkost vzduchu přímo v aplikaci. Sofistikovanější je pak propojení s chytrou domácností. Senzor musíte napárovat na řídící jednotku (Xiaomi Gateway). Ta se pak postará o trvalé připojení senzoru teploty a vlhkosti do chytré domácnosti. Můžete pak vytvářet automatické scénáře, třeba aktivovat zvlhčovač vzduchu, pokud je vlhkost v místnosti příliš nízká, či zapnout ventilátor Xiaomi, pokud je teplota naopak nad stanovenou hodnotu.

4 KOUSKY TEPLOMĚRU XIAOMI BT THERMOMETER 2 VE FLASH SALE

Tento kousek chytré domácnosti ocení především ti, kteří si potrpí na přesné měření pokojové teploty a vlhkosti. To může být výraznou pomocí pro lidi, kteří si potrpí na komfort, nebo mají děti a domácí mazlíčky. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou jen na 19,19 euro za 4 kusy. A to je výborná nabídka. Doprava je pak z čínského skladu.