My čekali jaro, ale zatím přišel mráz… Ano, přesně tak to v posledních dnech vypadá. Jarní teploty vystřídalo ochlazení a sníh. Takže pokud jste se právě vrátili z nedělní lyžovačky a chcete si trochu odpočinout, není problém. Jako vždy tu jsou naše pravidelné Vychytávky z Číny, které vám opět připravily tři tipy na levné čínské gadgety.

V minulém dílu jsme vám nabídli směsici různých gadgetů a dnes jsme se zaměřili na produkty s velmi nízkou cenou. Ta nepřesáhla jeden dolar a všechny tři tipy jsou na drobnosti, které sice možná akutně nepotřebujete, ale za takto nízkou cenu se mohou hodit.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Gelový masážní stojek

Počasí, které zrovna panuje má za následek nejen nárůst všemožných nachlazení, ale často i bolavé svaly zad nebo krční páteře. To se samozřejmě jen násobí nekonečným sezením před počítačovou obrazovkou. Drtivá většina z nás si podobnými kratochvílemi zadělává na opravdové problémy a po dlouhém dni snad každý touží po pořádné masáži. A proč si takovou masáž nedopřát i doma. Pro takový případ je tu gelový masážní strojek. Není velký, takže masáž si můžete dát třeba i v práci nebo na cestách. Jednoduše jej přiložíme na ta místa, která potřebujeme promasírovat. Ideální je pro masáž šíje, zad, boků nebo nohou. Je tu deset nastavitelných režimů pro různě intenzivní masáž. Navíc i cena je nyní skvělá a ve slevě spadla na 0,66 dolaru.

Barevná žárovka

Další gadget nám doma navodí diskotékovou atmosféru. Jde totiž o barevnou “rotující” žárovku se stejným světelným efektem jakou měly diskotékové koule. Našroubovat ji můžete třeba i do stolní lampy, nebo do jakéhokoli svítidla s vhodným závitem. Pak už jen postačí vytáhnout z hudebního archivu nějakou disko muziku a večírek může začít. Cena žárovky ve slevě na Aliexpress spadla na 0,66 dolaru.

Multifunkční klíčenka

Také náš dnešní poslední tip na čínský gadget zaujme nízkou cenou. Je to multifunkční klíčenka, kterou máte vždy po ruce. Poslouží také jako otvírák lahví, LED světlo a díky silnému magnetu můžete pohodlně posbírat rozsypané šroubky. Na klíčence je i stojánek, díky kterému, a vestavěnému světlu se třemi režimy svícení, si můžete přisvítí při kempování ve stanu, nebo při venčení psa. Je tu dokonce i závit pro uchycení na stativ. Klíčenka se dá nabíjet přes USB-C port. Zkrátka a dobře se tento malý gadget hodí pro spoustu věcí. Ve slevě se opět dostáváme na cenu pouhých 0,66 dolaru.