Fanoušci značky HONOR mohli poslední týdny sledovat náznaky toho, na co se mohou na MWC 2023, které tento víkend startuje, mohou těšit. A nebude toho málo! Od revoluční skládačky HONOR Magic5 Lite, přes vlajkovou loď HONOR Magic5 Pro. A až po designového rekordmana ve výdrži HONOR Magic5 Lite. Ti, kteří se chystají sledovat HONOR MWC 2023 Keynote ať už na místě nebo přes on-line stream, mají možnost jednoho z členů Magic5 Series získat. Stačí ukázat, jak budou představení novinek sledovat.

Právě k chystaným novinkám vydal HONOR sérii krátkých videí. Ty s jistou mírou nadsázky  naznačují, jaké klíčové funkce nabídnou chystané modely smartphonů. U Skládacího modelu HONOR Magic5 Vs upoutal pozornost třeba revoluční pant umožňující kompletní ohnutí displeje. Nebo také dlouhá výdrž.

Vlajková loď HONOR Magic5 Pro zase zaujala ještě před představením magickými schopnostmi. A to v oblasti fotografie, které potvrdilo i partnerství s Guinnessovými světovými rekordy při zaznamenávání pokusů o překonání nejlepších světových výkonů. U modelů je navíc vidět, jak si vedou ve srovnání třeba s nedávno představenou “androidí“ konkurencí.

Sérii videí o HONOR Magic5 Series naleznete na oficiálním Twitter účtu Honor CZ/SK:

Fanoušci mohou vyhrát Magic5 Lite. Stačí ukázat, jak budou sledovat MWC

Ani třetí člen rodiny Magic5 Series nezůstává pozadu. HONOR Magic5 Lite nabídne baterii s extra dlouhou výdrží, kterou ohodnotily renomované laboratoře DxOMark jako tu nejlepší na světě! A právě tohoto designového elegána, který dokázal rekordní kapacitu a výdrž zabalit do ultratenkého, odolného těla, mohou vyhrát fanoušci v České republice a na Slovensku.

Stačí jediné. Ukázat, jak budou přestavení produktů sledovat. Soutěže probíhají na instagramovém profilu a na facebookových stránkách společnosti HONOR. V případě Instagramu pak nejlepší příspěvek získá. Kromě mobilu navíc i poukaz na 5000 Kč od společnosti HoppyGo na zapůjčení automobilu.

Oficiální celosvětové představení skládacího HONOR Magic5 Series proběhne na veletrhu MWC 2023, 27. února ve 13:30 hodin středoevropského času. Ti, kdo nebudou přímo na místě, budou moci sledovat HONOR MWC 2023 Keynote sledovat online pod tímto odkazem.