Společnost Sony představila dvoje nová sluchátka – Sony WH-CH720N a Sony WH-CH520 – která dávají hudebním nadšencům možnost výběru mezi bezdrátovými cirkumaurálními a supraaurálními sluchátky, vybavenými oceňovanou audio technologií Sony.

cirkumaurální bezdrátová sluchátka WH-CH720N a supraaurální bezdrátová sluchátka WH-CH520

Bezdrátová cirkumaurální sluchátka WH-CH720N jsou vybavena technologií Dual Noise Sensor. Dále čipem Sony Integrated Processor V1, které zajišťují potlačení okolního hluku. Lehká konstrukce a až 35hodinová výdrž baterie vám navíc umožní poslouchat hudbu déle, aniž by vás rušil okolní hluk.

Bezdrátová supraaurální sluchátka WH-CH520 poskytují až 50hodinovou výdrž baterie. Celodenní pohodlí a vylepšenou kvalitu hovorů, takže splní vaše každodenní požadavky. Aby sluchátka ladila s vaším stylem, můžete si vybrat ze čtyř barev. Černé, modré, bílé a béžové.

Oba modely jsou také vybaveny technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE). Ta produkuje vysoce kvalitní zvuk přesně podle původních představ umělce, a připojením Multipoint pro snadné propojení mezi více zařízeními.

Sony WH-CH720N – Celodenní komfort bez hluku

Sony WH-CH720N

Ať už vás čeká dlouhý let, nebo odpočíváte v kavárně, cirkumaurální sluchátka WH-CH720N poskytují díky čipu Integrated Processor V1 a technologii Dual Noise Sensor pokročilý systém potlačení okolního hluku od společnosti Sony. Takže si můžete vychutnat více hudby a méně hluku z okolí.

Integrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat zvuky z okolí. A díky nízkému zpoždění při zpracování je potlačení hluku účinnější než kdykoli předtím. Sluchátka WH-CH720N jsou také vybavena dvěma mikrofony v každém náušníku. Ty spolu s technologií Dual Noise Sensor zachycují okolní zvuk. Díky tomu můžete blokovat vnější hluk všude, kam se vydáte, a jediné co uslyšíte, bude hudba.

Když jste v pohybu, můžete si navíc pomocí aplikace Sony | Headphones Connect nastavit 20 různých úrovní okolního zvuku.

Užijte si pohodlí, ať už posloucháte jakkoli dlouho

Se sluchátky WH-CH720N si nikdy nebudete muset odpočinout od své oblíbené hudby. Tato cirkumaurální sluchátka jsou ergonomicky navržena tak, aby byla pohodlná i při delším nošení. S hmotností pouhých 192 g jsou WH-CH720N nejlehčími bezdrátovými sluchátky přes hlavu s potlačením šumu od společnosti Sony. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků zajišťují výjimečný komfort při nošení. Díky výdrži baterie až 35 hodin se zapnutým potlačením okolního hluku budete mít dostatek energie na poslech po celý den i noc.

Model WH-CH520 byl také pečlivě navržen s ohledem na každodenní použití. Díky výdrži baterie až 50 hodin můžete být neustále na příjmu po celé dny. Můžete tak poslouchat svou oblíbenou hudbu bez obav z vybití baterie. Sluchátka na uši jsou navíc vybavena nastavitelným hlavovým mostem s polstrováním. Dále měkkými náušníky a lehkou konstrukcí, takže si je můžete nastavit tak, aby vám dokonale padly, a zůstat v pohodlí po delší dobu.

Sony WH-CH720N a WH-CH520 – Vynikající zvuk pro každou skladbu

Vychutnejte si přirozené vokály, křišťálově čistý a vyvážený zvuk u modelů WH-CH720N a WH-CH520. A to díky Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), který vytváří vysoce kvalitní zvuk přesně podle záměru umělce. Při komprimaci ztrácí původní nahrávka vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají detaily a bohatost. Technologie Digital Sound Enhancement Engine společnosti Sony je obnovuje a vytváří vysoce kvalitní zvuk, který se blíží původní nahrávce.

Integrovaný procesor V1, jímž je model WH-CH720N vybaven, rovněž zajišťuje autentický poslech. A to díky reprodukci detailů hudby s minimálním zkreslením. Vyladění zvuku je záměrně navrženo tak, aby bylo vyvážené od nízkých po vysoké frekvence s přirozenými a čistými vokály.

Ať už posloucháte elektrizující pop nebo basový rap, sluchátka WH-CH720N a WH-CH520 vám umožní přizpůsobit si zvuk pomocí ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect. Můžete si vybrat z různých nastavení. Tak, aby kvalita zvuku odpovídala poslouchanému hudebnímu žánru, nebo si dokonce vytvořit a uložit vlastní nastavení.

Křišťálově čisté konverzace

Díky vylepšeným technologickým funkcím modelu WH-CH720N si můžete užívat ještě kvalitnější hovory. Mikrofony s paprsčitým tvarem a technologií přesného snímání hlasu jsou chytře umístěny tak, aby váš hlas zachytily v různých prostředích jasněji a přesněji. Nově vyvinutá redukce šumu větru kolem mikrofonů omezuje hluk na pozadí, takže hovory a hudba jsou čisté a nerušené.

Ať už se připojujete k online výuce nebo pracovní schůzce, sluchátka WH-CH520 umožňují snadné handsfree volání a skvělou kvalitu hovoru. Hovory jednoduše přijmete jedním zmáčknutím tlačítek na náušníku, takže nemusíte vytahovat telefon z kapsy. Vestavěné vysoce kvalitní mikrofony a zpracování potlačení okolního hluku zajišťují, že sluchátka WH-CH520 během hovorů sbírají zvuk a potlačují okolní hluk, takže můžete vést čisté hovory i v hlučném prostředí.

Modely WH-CH720N i WH-CH520 jsou vybaveny Multipoint připojením, snadným ovládáním pomocí tlačítek a možností ovládání hlasem. A protože připojení je díky funkcím Swift Pair a Fast Pair snadné, jsou tato sluchátka ideální pro každodenní použití.

Sony WH-CH720N

Navrženo s ohledem na udržitelnost

Společnost Sony navrhla tato sluchátka s ohledem na životní prostředí. Obal sluchátek WH-CH720N a WH-CH520 neobsahuje žádný plast, je navržen na základě principů designu s nízkou toxicitou a v souladu s ekologickým plánem společnosti Sony „Road to Zero“. Oboje sluchátka také využívají recyklované plastové materiály.

Sony WH-CH720N a WH-CH520 – Ceny a dostupnost

Model WH-CH720N bude v prodeji v černé, modré a bílé barvě a bude k dostání od března 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 2999 Kč.

Model WH-CH520 bude v prodeji v černé, modré, bílé a béžové barvě a bude k dostání od března 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč.