Zajímavý okamžik na MWC 2023 se blíží! Již nadcházející pondělí 27. února 2023 ve 13:30 představí technologická společnost HONOR na barcelonském veletrhu svou vlajkovou HONOR Magic5 Series, pro kterou se bude zároveň jednat i o evropskou premiéru. A ti, kdo nebudou přímo na místě, mohou sledovat show, na které HONOR ukáže technologické a produktové novinky, online.

On-line stream z HONOR MWC 2023 Keynote a evropskou premiéru HONOR Magic5 Series můžete sledovat na webových stránkách společnosti v pondělí 27. února od 13:30 na oficiálním webu: http://bit.ly/3Etcyu1

HONOR Magic5 Series míří do Evropy! Očekávání jsou velká a v Barceloně HONOR ukáže to nejlepší, co v současnosti umí v oblasti chytrých telefonů. Novináři i fanoušci technologií se tak přesně dle claimu “Unleash the Power of Magic“ mohou těšit na opravdová hi-tech kouzla. Ať už u skládacího modelu HONOR Magic5 Vs nebo vlajkového smartphonu HONOR Magic5 Pro. Ten nabídne to nejlepší pro amatérské i profesionální fotografy.

HONOR Magic5 Series – Inovace ve skládačkách

Jedním z vrcholů nejen HONOR Keynote, ale i celého MWC bude představení skládacího modelu. Ten nabídne hi-tech řešení jak zvenku, tak uvnitř. A třeba právě inovativní rozkládací pant. U kterého dokázali technologičtí experti HONOR zredukovat počet dílů HONOR Magic5 Vs z 92 na pouhé 4 už měli možnost nadšenci do smartphonů vidět v exkluzivním rozboru ZDE. Na MWC se ale čeká představení plejády dalších technologických vychytávek.

HONOR Magic5 Series míří do Evropy!

Fotografická kouzla

HONOR minulý týden odtajnil například spolupráci s Guinnessovými světovými rekordy. A podílel se díky úžasnému fotoaparátu smartphonu HONOR Magic5 Pro na zaznamenání hned prvního, kdy zaznamenal překonání rekordu basketbalisty při smeči. Na MWC ale představí více. Jedním ze směrů, na který se zaměří, je využití umělé inteligence. Především pro dokonalé zaznamenání pohybu, dalším pak například noční fotografie.

Maratonec pro masy

A zpozornět by měli i ti, pro které jsou u mobilních telefonů klíčové takové specifikace jako třeba rekordní, třídenní výdrž baterie. Ostatně právě v tomto parametru si jeden ze zástupců HONOR Magic5 Series, kterého v Barceloně také čeká premiéra, připsal v posledních dnech výrazný úspěch u laboratoří DxOMark. Když ještě před představením obsadil se 152 body čelní příčku žebříčku nejlepších baterií.