Čínský výrobce Anker Souncore je ČR známý především díky TWS sluchátkám a velmi dobrým Bluetooth reproduktorům. Nyní do svého portfolia přidal výrobce bezdrátovová sluchátka s aktivním potlačením hluku Anker Soundcore Space Q45. No a právě k těmto bezdrátovým sluchátkům a ještě dalším dvěma kouskům (Anker Soundcore VR P10 a Anker Soundcore Liberty 2 Pro+) máme slevové kupóny z eshopu Hekka. Máme tady dnes 3 sluchátka Anker ve slevě se slevovým kupónem.

Sluchátka Space Q45 mají adaptivní aktivní potlačení hluku, které se přizpůsobuje podmínkám. Potěší ale také konektivita – tu zajišťuje Bluetooth 5.3, podporován je aktuálně nejkvalitnější Hi-Res kodek LDAC, nesmí chybět ani AAC a SBC. Multipoint, tedy současné připojení dvou zdrojů zvuku, je zde také. A na možnost klasického kabelového propojení výrobce nezapomněl také. Co se výdrže baterie týče, tak ta je výborná – se zapnutým ANC výrobce udává 50 hodin.

Ovládání je klasické tlačítkové, pro podrobné nastavení funkcí pak slouží Ankerská, interně vyvinutá, aplikace. O zvuk se starají 40mm měniče, celková konstrukce nejen připomíná prémiové značky, ale také využívá kvalitnější materiály. V aktuální akci jsou sluchátka k dispozici v černé nebo elegantní bílé barvě. Co se týče ohlasů na tato sluchátka, tak jsou zatím veskrze pozitivní. Prostě dobrý poměr cena/výkon.

Anker Soundcore Space Q45

SLEVOVÝ KUPÓN K ANKER SOUNDCORE SPACE Q45

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu PAQ45 za cenu 127,99 dolarů. Zboží je v Hongkongském skladu. Ale DPH je vyřešeno. A akce platí do konce března 2023.

KUPÓN K Anker Soundcore VR P10

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu PAVRP10 za cenu 79,99 dolarů. I zde jsou sluchátka v HK skladu. Akce platí do konce března 2023.

3 sluchátka Anker ve slevě – Anker Soundcore Liberty 2 Pro+

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu PASL2P za cenu 80,99 dolarů. Zboží je expedováno z Hongkongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce března 2023.