Moderní technologie pomáhají ve všech odvětvích lidské činnosti a jejich raketový vývoj je impozantní. Stejně tak padají i ceny dříve velmi drahých technologií, takže si je dnes může dovolit klidně i normální domácnost. To platí i o bezpečnostních kamerách, kterými tak za hubičku můžete zabezpečit svůj domov nebo třeba chatu. Dnes pro vás máme kompletní bezpečnostní kamerový systém NVR ze slevové nabídky e-shopu Tomtop, který určitě stojí za hřích. Tedy pokud jste alespoň lehce paranoidní a potřebujete mít vždy kontrolu a dohled.

Tento bezpečnostní kamerový systém NVR vystačí pro pořádnou porci monitoringu v reálném čase a zvládne vše i zaznamenat. Tvoří jej základní stanice s dvojicí výkonných Wi-Fi antén, která umí na čtyřech kanálech obsloužit hned čtveřici IP kamerek. Výrobce vše je již spároval se systémem NVR, takže stačí jen kamery s rozlišením 2048 × 1536 pixelů připojit do sítě. Kamery mají také noční vidění, které se automaticky spustí při slabém světle. Jsou navíc i voděodolné díky certifikaci IP66. Takže s nimi pokryjete a zabezpečíte pořádně velký prostor.

BEZPEČNOSTNÍ KAMEROVÝ SYSTÉM NVR VE FLASH SALE

K dispozici máte kdykoliv přímo přístup ke stanici a live přenosu v mobilní aplikaci. Bezpečnostní systém odesílá při detekci pohybu automatické upozornění do vašeho telefonu nebo e-mailu i se snímky z kamer. Nejedná se navíc ani o žádnou extra nákladnou investici, protože celý bezpečnostní NVR set je momentálně v akci na e-shopu Tomtop a jeho cena je 109,43 euro. Jako bonus je vše pohodlně dostupné z německého skladu obchodu. No nekupte to. Takže pokud hledáte něco na komplexní zabezpečení nemovitosti, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat.