Značka Honor dorazí na letošní veletrh MWC do Barcelony. Není žádným tajemstvím, že tam proběhne její velká prezentační akce, na které globálně představí telefony z produktové řady Magic 5. A svou globální premiéru zde odehraje i skládací model Honor Magic Vs. Očekávání fanoušků Honoru jsou velká, protože zejména telefony Magic 5 mají být skutečně prémiové. Velké inovace se očekávají u foto výbavy, o které výrobce hovoří v superlativech. A ještě před představovačkou nabídl důkaz o kvalitách kamery modelu Honor Magic 5 Pro. Zachytil na ni totiž úspěšný pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Honor Magic 5 Pro má skutečně skvělou kameru

Značka Honor se připojila k nafocení rekordního okamžiku. O zápis do Guinessovy knihy rekordů se v Londýně pokusil polský basketbalista Piotr Grabowski a podařilo se mu tak vytvořit rekord ve smečování. Zástupci značky Honor se pak snažili jeho smečování zachytit na telefon Honor Magic 5 Pro a notně při tom využili i technologii umělé inteligence.

Snímky, které najdeme na twitterovém účtu Guinness World Records, jsou docela působivé. Fotky jsou bez pohybové neostrosti a všechny detaily jsou velmi dobře prokreslené. Máme se tedy opravdu na co těšit.

Ovšem tyto fotky jsou jen velmi malou ochutnávkou toho, co může fotoaparát modelu Honor Magic 5 Pro nabídnout. Parametry tohoto telefonu i standardního modelu Magic 5 totiž výrobce zatím tají. Víme snad jen to, že fotoaparáty obou telefonů podporují až 100× hybridní zoom a 10× optický zoom. Oba prý pohání vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen2. Mají OLED displeje s dynamickou obnovovací frekvencí 1 Hz až 120 Hz. Nechybí jim ani podpora rychlého nabíjení a poběží na operačním systému Android 13 s nadstavbou Magic OS 7. Doufáme, že další podrobnosti o specifikacích obou vlajkových telefonů zveřejní značka Honor už brzy v rámci promo kampaně.