Blackview Tab 13 vzbudil značnou pozornost a uživatelé si ho oblíbili díky 7280mAh velké baterii pro dlouhé používání. A v Blackview se tempo technologických inovací nikdy nezastavilo. Nedávno nám totiž debutovalo pokračování s názvem Blackview Tab 15. A před nimi ještě TAB 7. Co čert nechtěl, právě tyto tablety od Blackview jsou v akci. A my dnes máme speciálně pro vás slevové kupóny a nabídku z eshopu Hekka.

Tablety od Blackview v akci – Blackview Tab 15

Jaké jsou tedy specifikace tohoto zajímavého tabletu? Za prvé zde máme 10,5-palcový větší displej než u jeho 10,1-palcového předchůdce. Čtyřboxové reproduktory Smart-K vylepšené z dvouboxových reproduktorů. Větší baterii s kapacitou 8280mAh ve srovnání s baterií Blackview Tab 13. Dále 8GB RAM s možností rozšíření až o 6GB rozšíření. A 128GB ROM s možností až 1TB rozšiřitelného paměťového úložiště. A nezapomeňme na fotoaparáty. Ty jsou přítomny v podobě konfigurace 8MP + 13MP.

Jak jsme psali výše. Blackview Tab 15 je vybaven čtyřmi reproduktory Smart-K. A jeho 3D stereofonní HQ zvuk by měl být kvalitnější než konstrukce se dvěma reproduktory u jeho předchůdce. Ve srovnání s duálními boxovými reproduktory přináší Blackview Tab 15 zajímavý zvukový prožitek. Můžete si tak doma snadno vychutnat film s ucházejícím zvukem. Čistý zvuk produkovaný reproduktory Smart-K Quad-BOX by se tak k vám měl dostat bez zkreslení.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO TABLET BLACKVIEW TAB 15

Slevový kupón pro tento zajímavý tablet má podobu PBT15. A cena s jeho využitím spadne na 193,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce února.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO TABLET BLACKVIEW TAB 13

Slevový kupón pro tento tablet má podobu PBT13 a cena s jeho využitím spadne na 175,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce února.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO TABLET BLACKVIEW TAB 7

Slevový kupón pro tento základní tablet má podobu HekkaSD a cena s jeho využitím spadne na 85,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce února.