Telefony odolné vůči všemožným vlivům v průběhu let měly velmi velké kapacity baterie, ale Doogee V Max doslova dosahuje maximálního výkonu baterie v telefonu. S kapacitou 22000mAh je V Max největším komerčně dostupným smartphonem s kapacitou baterie.

V Max, který debutuje právě dnes, je vrcholem od společnosti Doogee. Na jedno nabití je schopen dosáhnout až impozantních 2300 hodin v pohotovostním režimu. Podle materiálů společnosti může vydržet až 25 hodin hraní, 35 hodin streamování, 80 hodin hudby a 109 hodin hovorů.

Také má funkci reverzního nabíjení, která umožňuje používat Doogee V Max jako powerbanku k nabíjení jiných zařízení. A jelikož je kapacita 22000mAh baterie fakt příliš velká, Doogee dává k nabíjení V Max 33W rychlonabíječku.

Doogee V Max

Doogee V Max – MONSTRUM S VÝKONNÝM HARDWAREM

Ale V Max má více než jen svou masivní baterii. Začíná to tím, že pod kapotou tiká procesor MediaTek Dimensity 1080. Ten je vyrobený pomocí technologie 6nm procesu od TMSC pro ještě lepší energetickou účinnost. To není vše, RAM na tomto telefonu má až 20 GB – 12 GB základní RAM a 8 GB rozšiřitelné RAM. Spolu se základním úložištěm o kapacitě 256 GB, které lze rozšířit až na 2 TB pomocí paměťové karty microSD, je to zajímavá kombinace paměti a čipsetu.

Přesuneme se k dalším specifikacím. Přední strana V Max nabízí 6,58-palcový 120Hz FHD+ displej. IPS displej má poměr 19:9, 401 PPI a světelnost 400 nitů. A je chráněn sklem Corning Gorilla Glass.

Doogee V Max

Slušné fotoaparáty na obou stranách

Doogee V Max nabízí řadu kvalitních fotoaparátů. Primární fotoaparát má 108MP senzor HM2 od Samsungu. Druhý fotoaparát nabízí noční vidění díky dvěma infračerveným světlům po stranách. Třetím fotoaparátem na zadní straně je ultraširoký senzor s rozlišením 16MP a zorným polem 130°. Na přední straně se nachází 32MP selfie fotoaparát od Sony.

V Max také nabízí Hi-Res dvojité stereo reproduktory. Je vybaven certifikacemi IP68 a IP69K a splňuje náročný MIL-STD-810H standard. Dále má rychlou čtečku otisků prstů na boku a čtyři navigační satelitní GPS systémy (GLONASS, Galileo, Beidou a GPS). Také nabízí podporu NFC, slot pro dvě sim karty a slot na paměťovou kartu.

Doogee V Max je na trhu od dnešního dne (den před Valentýnem) 13. února. Je k dispozici ke koupi na platformách AliExpress a Doogeemall. A jeho základní cena je 329,99 dolarů (tuto cenu lze získat pouze na AliExpress) a to v období od 13. do 17. února.