Jsme zhruba v polovině února a dost možná se někteří z nás už těší na jaro. Na jarní teploty si asi ještě chvíli počkáme, ale to, co přichází právě teď, jsou naše pravidelné Vychytávky z Číny. Dnes je tu už 365. díl, ve kterém vám jako vždy nabídneme tři tipy na levné čínské gadgety.

Stejně jako minulou neděli jsme i dnes na čínských e-shopech vybrali takový pestrý pelmel vychytávek. Opět jsme prošli slevové akce, takže se nějakých vysokých cen bát nemusíte. A proto bez dalších řečí pojďme rovnou na naše tipy.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Zkoušečka pro domácí kutily

Tuto vychytávku určitě ocení nejen domácí kutilové. Hodí se totiž komukoli pro vyzkoušení, zda je elektrická zásuvka pod proudem, nebo jestli je drát trčící ze zdi „živý“. Právě pro takové chvíle je tu tato malá zkoušečka napětí ve tvaru pera. Nejen že detekuje napětí, ale změří i jeho výši. Na hrotu zkoušečky je malé LED světlo, které na dráty při měření posvítí. Na opačném konci je pak klip pro snadné přichycení například ke kapse. Manipulace se zkoušečkou je bezpečná a velmi jednoduchá a její cena ve slevě začíná na 7,51 dolaru.

Sada pro čištění telefonů

Že se chytrým telefonům snadno a rychle umatlají displeje všichni víme. A všichni taky víme, že vyčištění displeje není složité. Ovšem i na čištění displejů jsou různé vychytávky, ale jde to i bez nich. Jenže na vyčištění konektorů, sluchátka a nebo mřížky reproduktoru už přece jen nějaké to udělátko potřebujeme. A právě k tomu se výborně hodí tato sada různě velkých štětečků a šťourátek, se kterými zanešené otvory na telefonu jednoduše vyčistíme. Navíc cena ve slevě na e-shopu Aliexpress je vyloženě lákavá. Začíná totiž na 0,01 dolaru.

Bluetooth lokátor

Asi všichni z nás si už někdy někam založili mobil, klíče a nebo peněženku a pak ji dlouho hledali. Prostě prekérní situace a jako na potvoru se přihodí ve chvíli, kdy to zrovna nejméně potřebujeme. Dobrým pomocníkem pro takové chvíle by mohl být malý Bluetooth lokátor. Samozřejmě s tímto lokátorem můžeme vystopovat i ztracené dítě nebo domácího mazlíčka, nebo dokonce auto. Cena ve slevě je nízká a spadla na 3,88 dolaru.