Turisté, cyklisté nebo ti, kteří holdují outdoorovým sportovním aktivitám za nezbytnou součást svého vybavení považují čelovku. Tedy svítilnu, kterou si umístí na čelo. Je to jednak velmi praktické a jednak i důležité pro bezpečnost při sportování za tmy, nebo za špatných světelných podmínek. Zajímavou variantou je pak USB čelovka, kterou lze dobíjet. A jednu takovou nyní nabízí e-shop Tomtop v bleskovém prodeji se slevou.

USB čelovka se hodí i pro práci za tmy

Vzhledem k tomu, že tato USB čelovka má konstrukci z pevného ABS materiálu a odolnost podle certifikace IPX46, není problém ji použít i při práci za tmy, nebo špatných povětrnostních podmínek. Na práci nebo cestu vám posvítí 5 LED světel, které lze uživatelsky nastavit ve 4 různých osvětlovacích režimech.

Další výhoda je ta, že USB čelovka má nastavitelný popruh pro upínání kolem hlavy. Ale lze také nastavit směr svícení, a to až pod úhlem 90°. Díky tomu si posvítíme přesně tam, kam právě potřebujeme. Svítivost čelovky je až 200 metrů za úplné tmy a vestavěná 1200 mAh baterie vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu. Nabíjení je také jednoduché a bez problémů k němu můžeme použít nejen zásuvku, ale i power banku a nebo třeba notebook. Zajímavá je i cena čelovky, která momentálně v bleskovém prodeji na Tomtop spadla na 9,21 euro včetně DPH a doprava je zdarma. Bleskový prodej je omezený počtem kusů, takže platí, že dřív bere ten, kdo dřív přijde.