Sledování bezpečnosti svého domova je důležité, a nyní existuje zajímavý způsob, jak to udělat s novou WiFi 360 Panoramic Bulb Camera. Ta je aktuálně ve Flash Sale na eshopu TomTop. Tato kamera nabízí panoramatické sledování 360 stupňů v rozlišení 1080P pomocí připojení k internetu pomocí 2.4GHz WiFi.

Jednou z nejlepších vlastností této kamery je, že je integrována do žárovky, což znamená, že ji můžete nainstalovat téměř kdekoli bez toho, aby bylo vidět, že se jedná o kameru. Navíc, díky panoramatickému záběru, máte jistotu, že nic neunikne vaší pozornosti.

S touto kamerou máte možnost sledovat svůj dům kdykoli a odkudkoli pomocí smartphonu nebo tabletu. Navíc, díky funkci nočního vidění, můžete být v klidu i v noci, protože kamera bude fungovat stejně dobře jako ve dne.

Kromě toho, že poskytuje skvělý výkon, tato kamera také nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Není nutné utrácet tisíce korun za kameru, která poskytne stejný výkon, jako tato WiFi 360 Panoramic Bulb Camera od TomTop.

WiFi 360 Panoramic Bulb Camera

WiFi 360 Panoramic Bulb Camera není pouze bezpečnostní kamera, ale také skvělý prvek pro každodenní život. S její schopností 360° panoramatického výhledu můžete vidět, co se děje ve vašem domově, kdykoli se vám zachce. Kamera má také noční vidění, takže se nemusíte bát, že byste něco neviděli v noci.

Kromě bezpečnostního využití má tato kamera také mnoho dalších výhod. Můžete ji snadno nainstalovat a používat aplikaci na vašem telefonu, abyste měli přehled o vašem domovu. Kamera také podporuje hlasové ovládání pomocí asistentů jako Amazon Alexa nebo Google Assistant. To znamená, že můžete mít kontrolu nad svým domovem bez nutnosti se na to soustředit.

WiFi 360 Panoramic Bulb Camera ve Flash Sale

Navíc tato kamera nabízí vysokou kvalitu záznamu v rozlišení 1080P. To znamená, že máte jasný a ostrý obraz, který vám umožní vidět detaily. Pokud se vám něco stane, máte důkazy, které můžete použít pro jakýkoli účel. Je to skvělý způsob, jak udržet svůj domov v bezpečí a mít kontrolu nad tím, co se děje.

V závěru lze říci, že tato kamera je skvělou volbou pro každého, kdo hledá efektivní a cenově dostupný způsob, jak sledovat svůj dům. V rámci probíhající akce ji můžete pořídit za 18,04 euro. Doprava je zdarma.