Od 1. února do 28. února 2023 získáte na nákup v obchodě PlayStation Store® 1 500 Kč při nákupu headsetu Sony INZONE H9. A 750 Kč při nákupu headsetu INZONE H7.

Společnost Sony zahájila ve spolupráci se Sony Interactive Entertainment (SIE) propagační kampaň. Nabídka se vztahuje na všechny nákupy u prodejců, kteří se této kampaně účastní, a to v období od 1. do 28. února 2023.

Nová herní řada INZONE nabízí dva nové bezdrátové modely headsetů: INZONE H9. Ten má výdrž baterie 32 hodin. Dále INZONE H7 s výdrží baterie 40 hodin. Oba modely jsou vybaveny flexibilním raménkovým mikrofonem, který se vyklápí směrem nahoru a disponuje funkcí „Mute“. Takže usnadňuje komunikaci s ostatními hráči v týmu.

Sony INZONE

Membrány modelů INZONE H9 a INZONE H7 byly vyvinuty na základě zkušeností společnosti Sony v oblasti technologií výroby sluchátek a mají jedinečný tvar. Ten umožňuje headsetům produkovat přesné vysokofrekvenční zvuky a zároveň výrazné nízké frekvence pro pohlcující zážitek z hraní.

Vlastnosti herních headsetů Sony INZONE:

  • INZONE H9: bezdrátový herní headset s potlačením okolního hluku
  • přesná detekce cíle s prostorovým zvukem 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilá technologie, která optimalizuje akustiku. Díky pohodlnému hlavovému mostu a náušníkům, funkci potlačení okolního hluku a režimu Ambient Sound Mode můžete hrát celé hodiny. Model disponuje 32hodinovou výdrží baterie a možností rychlého 10minutového nabíjení, které zajistí až 1 hodinu hraní.
  • INZONE H7: bezdrátový herní headset: přesná detekce cíle s prostorovým zvukem 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilá technologie, která optimalizuje akustiku. Díky náhlavnímu mostu a pohodlným náušníkům umožňuje hrát po celé hodiny. Disponuje 40hodinovou výdrží baterie a rychlým nabíjením, které za 10 minut zajistí až 1 hodinu hraní.

Sony INZONE

K dispozici je nová aktualizace firmwaru

Společnost Sony také představila aktualizaci firmwaru pro herní náhlavní soupravy INZONE H9 a H7, kterou si mohou zákazníci od 13. října 2022 bezplatně stáhnout a nainstalovat. Tato aktualizace firmwaru zlepšuje kvalitu zvuku hlasových příkazů odesílaných protistraně (vylepšuje kvalitu mikrofonu), takže osoba, se kterou hovoříte během hraní, uslyší váš hlas ještě zřetelněji.

Další informace a návod, jak aktualizaci stáhnout, naleznete ZDE.

Další podrobnosti o nabídce voucherů naleznete ZDE.