Chytrá Wi-Fi kamera není už žádnou novinkou a na trhu je jich poměrně dost. Proto není problém vybrat si takovou, která by vyhovovala vašim peněženkám a také tomu, co od takové kamery očekáváme. Asi je jasné, že to hlavní je monitorování místností, sledování dění v reálném čase (například jako baby monitor) a i dálkové ovládání kamery přes aplikaci v telefonu nebo notebooku. A přesně tyto atributy splňuje chytrá Wi-Fi kamera, která je aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop.

CHYTRÁ WI-FI KAMERA MÁ SLUŠNÉ SPECIFIKACE

Chytrá Wi-Fi kamera

Tato moderní Wi-Fi kamera bez problémů zvládá monitorování dění v reálném čase při vysokém rozlišení 1080p. Je navíc otočná s horizontálním záběrem 355° a 100° vertikálním záběrem. Nechybí jí ani „noční vidění“ v chytrém režimu, kdy se obraz přepíná naprosto automaticky. Kameru lze použít jako moderní baby monitor, neboli chůvičku, který vám zprostředkuje i video. Díky automatické detekci pohybu ji lze použít i jako kontrolu domácnosti před návštěvou zlodějů. Úložiště lze pak rozšířit díky slotu pro SD karty až o úctyhodných 64 GB.

Čím nás ale chytrá Wi-Fi kamera také potěší, je její nízká cena. Ta po slevě v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop spadla na příjemných 12,47 euro, kdy je v ceně započítáno i DPH. K tomu je i doprava zdarma. Je ale potřeba počítat s tím, že prodej za tuto atraktivní cenu je časově omezený a omezený je i počet kusů, který jde do prodeje. Proto kdo dřív přijde, ten dřív bere.