Společnost Xiaomi již dříve představila chytrý náramek, který se dobře prodával ve všech zemích, kde byl k dispozici. Řeč je o náramku Redmi Smart Band. Přišel se silnou výdrží baterie a nízkou cenou, které dokázalo vzdorovat jen málo výrobců. Nyní se na trh dostává Redmi Smart Band 2 s lepšími specifikacemi a dalšími vychytávkami.

Nový náramek Smart Band 2 se řadí někam mezi chytré hodinky a chytrý náramek. Uživatelé, kteří si nejsou jisti, zda používat jedno zařízení místo druhého, jej mohou preferovat například díky jeho designu. Jeho cílem je dále zpřístupnit odvětví nositelné elektroniky, nikoliv jej zcela nově vynalézt.

CO PŘINESE NÁRAMEK REDMI SMART BAND 2

Redmi Smart Band 2

Zbrusu nový chytrý náramek Smart Band 2 aktuálně vtrhnul na trh s cenovkou pouhých 35 euro, což je zhruba 830 korun. Což je opravdu nízká cena. A za ni si můžete pořídit tento zajímavý náramek Redmi Smart Band 2. Zde jsou hlavní specifikace tohoto nového náramku.

Náramek má 1,47palcový displej, 210mAh baterii, která zaručuje 14denní výdrž, 30 dostupných sportovních režimů, 100 přizpůsobitelných vzhledů, snímač srdečního tepu, snímač okysličení krve, monitorování spánku, rychlé nabití za 2 hodiny, monitorování stresu a vyměnitelné řemínky.

Jako inspirace pro design posloužil oblíbený náramek Mi Band, který je na trhu k dispozici již delší dobu. Zařízení i řemínek lze snadno vyměnit. V náramku Smart Band 2 najdeme všechny vlastnosti sportovního náramku pro aktivity. Sleduje vaše sportovní aktivity, sleduje váš zdravotní stav, posílá oznámení a každé nabíjí se jen jednou za dva týdny.

Do kompletního rozhraní náramku je snadné proniknout. Protože displej je barevný (černobílý by byl šok). A samozřejmě podporuje dotyky (opak by byl snad ještě větší šok). Jeho větší velikost navíc zlepšuje zobrazení na obrazovce a usnadňuje procházení jeho nastavení. Náramek Redmi Smart Band 2 je nyní k dispozici v Japonsku, Velké Británii a Evropě na oficiálních stránkách společnosti Xiaomi.