Příští úterý, tedy 7. únor/február, bude velkým dnem pro společnost OnePlus. Chystá v tomto termínu hned dvě představovačky. První z nich bude globální a proběhne v indickém Novém Dillí. Ta druhá proběhne v Číně. Na té globální se dočkáme uvedení vlajkového telefonu OnePlus 11 a několika dalších nových produktů, a to včetně telefonu OnePlus 11R a sluchátek Buds Pro 2. Naopak na čínském trhu dojde na uvedení telefonu OnePlus Ace 2, který má stejné specifikace jako globální model OnePlus 11R. A potvrzené je i představení sluchátek OnePlus Buds Ace.

Co můžeme očekávat od sluchátek OnePlus Buds Ace?

Představení sluchátek OnePlus Buds Ace potvrdil výrobce na svém oficiálním účtu na Weibo. A proto, aby navnadil potenciální kupce, přidal také několik upoutávek s hlavními parametry. Podle upoutávek jde o první sluchátka řady Ace, která podporují aktivní potlačení hluku (ANC). S ANC se úzce pojí i speciální dvoujádrový čip pro redukci hluku, kterým jsou sluchátka vybavená. Na dalším teaseru zjistíme, že sluchátka mají také dynamický basový systém BassWave.

OnePlus Buds Ace podporují Bluetooth 5.3 a hráče mobilních her proto jistě mohou oslovit nízkou latencí až 47 ms. Baterie sluchátek prý zvládne při průběžném dobíjení v nabíjecím boxu až 36 hodin přehrávání hudby. A když už jsme u nabíjení, je tu také upozornění výrobce, že sluchátko mají podporu rychlého nabíjení. Jeho výkon sice neuvádí, ale tvrdí, že pětiminutové nabíjení postačí až na 10 hodin přehrávání audia.

Nu a pokud se podíváme na tyto specifikace a zároveň na design sluchátek OnePlus Buds Ace, nelze nevzpomenout na sluchátka Nord Buds, která se prodávají na globálním trhu. Je tedy pravděpodobné, že OnePlus sluchátka Nord Buds mírně vylepšil a přejmenoval pro účely prodeje v Číně. A pokud je tomu tak, je jisté, že nová sluchátka Buds Ace nebudou nějak výrazně drahá. Ale cenu a další podrobnosti se dozvíme už za pár dnů.