Značka Nothing o sobě znovu dává vědět. Loni došlo na uvedení telefonu Nothing Phone (1) a o rok dříve představili svůj první produkt, sluchátka Ear (1). Nyní to vypadá, že se můžeme pomalu začít těšit na další novinky. Tedy alespoň podle toho, co v exkluzivním rozhovoru sdělil Carl Pei, otec zakladatel a šéf Nothing. Primárně hovořil o telefonu Nothing Phone (2), který podle jeho slov bude prémiový a celkem výrazně vylepšený ve srovnání s prvním modelem této značky. Nu a tipaři tvrdí, že v přípravách je i druhá generace TWS sluchátek. Právě na ně, tedy na model Nothing Ear (2), se deska podíváme trochu podrobněji.

Co o sluchátkách Nothing Ear (2) tvrdí tipaři?

Jednoduchý souhrn informací a také nové rendery exkluzivně přinášejí stránky SmartPrix ve spolupráci se známým designérem OnLeks. Začneme tím, že se podíváme na renderované obrázky a design sluchátek Nothing Ear (2). Vzhled se na první pohled nemění. Sluchátka jsou opět průhledná a celkový vzhled opět zaujme na první dobrou. Proč také měnit něco, co na potenciální kupce dobře funguje.

Při podrobnějším pohledu na transparentní tělo přece jen najdeme pár rozdílů, které se už ale úzce pojí se specifikacemi sluchátek Nothing Ear (2). Na renderech jsou srovnávaná chystaná sluchátka s původními a zněny jsou na obrázcích barevně označené. Asi tou hlavní změnou je uložení mikrofonu s potlačením hluku. U modelu Ear (1) leží nahoře na hraně těla sluchátka a u modelu Ear (2) se přesunul na nožku sluchátka. To znamená, že nová sluchátka podporují technologii ANC, která je navíc uživatelsky nastavitelná. Původní sluchátka už v rámci nastavení ANC mají režimy Light a Maximum. U nových sluchátek k nim přibude i transparentní režim.

Tipaři dále uvádějí, že sluchátka Nothing Ear (2) také podporují duální konektivitu. V praxi to jednoduše znamená, že je uživatelé mohou připojit ke dvěma zařízení současně a plynule se mezi nimi přepínat. Očekává se i podpora pro Advanced EQ s vlastním nastavením a funkce Find Earbuds. O žádných další výraznějších vylepšeních tipaři v této chvíli nemluví, ale zmiňují, že sluchátka zřejmě Nothing představí dřív než nový telefon, který prý bude debutovat na konci letošního roku.