Na internetu se objevil obrázek zobrazující design chystaného smartphonu Huawei P60 Pro. Ukazuje atraktivní obrazovku se zakřivenými okraji a pozornost upoutávající periskopový fotoaparát.

Pokud jsou uniklé informace nakonec přesné a výsledkem je design, který se odlišuje od konkurence, stane se z něj nová vlajková loď společnosti. Řada Huawei P60 nebyla oficiálně potvrzena, takže si budeme muset počkat, až společnost nové telefony představí. Díky tomu se dozvíme všechny podrobnosti a zjistíme, zda splní naše očekávání.

UNIKL DESIGN MODELU HUAWEI P60 PRO

HoiINDI, designér prototypu nového Huawei P60 Pro, ukazuje, jak by měl vypadat vylepšený systém fotoaparátu zařízení. Měl by mít velký prstenec uprostřed a vertikální obdélníkový prostor pro fotoaparát. Hlavním snímačem, který vypadal jako u modelu P50 Pro, by byl centrální snímač. Jedním z klíčových prvků modelů Pro této značky, i když se možná nedostane na základní modely, je periskopový fotoaparát, který je umístěn v malém otvoru.

Pro pořizování kvalitních fotografií je součástí systému fotoaparátu také LED blesk. Ačkoli jej značka u předchozího modelu Mate 50 Pro nepoužila, na renderech se objevuje logo XMAGE.

Huawei P60 Pro

Na přední straně zařízení se nachází obrazovka se zakřiveným okrajem a malými rámečky v rozích.

CO DALŠÍHO VÍME O PŘÍŠTÍM ŠPIČKOVÉM ZAŘÍZENÍ HUAWEI?

Pokud si vás prémiový vzhled Huawei získal, neměli byste ignorovat ani jeho další vlastnosti. Díky svým výrazným specifikacím se jedná o smartphone, který se snaží ovládnout trh.

Smartphone má velký 6,6-palcový displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, velkou 12GB LPDDR 4S RAM a úložiště UFS 4.0 pro lepší výkon ve všem, co potřebujete, včetně her a náročných úkolů. Pod kapotou najdeme špičkový procesorem Snapdragon 8 Gen 2.

Žádné velké překvapení se nekoná ani v případě jeho baterie, která má kapacitu 5000 mAh. Samozřejmě s podporou 100W ultrarychlého nabíjení kabelem. Dále pak 50 W v případě bezdrátového nabíjení.

Jedná se o zvláštní model, který ohromí mnoho lidí a který vyniká vysokou odolností. Má totiž certifikaci IP68 a je vodotěsný. Předpokládá se, že na trhu jej uvidíme v březnu. Přestože již uniklo mnoho informací o tom, co se na nás chystá, jsme stále zvědaví na další.