Kancelářský balík Microsoft Office je nejlepší volbou PC s Windows. Má ale jeden problém. Jeho cena může být pro většinu lidí poněkud vysoká a ne každý si může dovolit 439,99 USD za Office 2021 Pro. I když je velmi efektivní a nápomocný. Samozřejmě existují bezplatné alternativy, například LibreOffice nebo kancelářský balík OpenOffice, ale jejich kompatibilita a stabilita nemusí být zaručena. Dobrou zprávou je, že existují levná řešení, která vám umožní získat nejnovější verzi Microsoft Office a využívat vysoce výkonný software, jako je Word, Excel nebo PowerPoint. Godeal24 Software Sale ale právě zahajuje výprodej kancelářského softwaru pro uživatele. Například nejnovější Office 2021 Pro za pouhých 24,25 €.

Využijte této akce a chcete-li upgradovat svůj počítačový software, můžete si koupit více verzí Windows. Cena je pak nižší než oficiální cena o 90%. Originální Windows 10 Pro za pouhých 7,25 € s podporou upgradu na nejnovější Windows 11 Pro. K dispozici jsou také desítky počítačových nástrojů, například editor PDF, který zvyšuje efektivitu vaší kanceláře. Ashampoo PDF Pro 3, který pomáhá uživatelům řešit úpravy, prohlížení, konverzi a další problémy s PDF stejně jednoduše a rychle jako s Wordem. Godeal24 vám nabízí komplexní nákup softwaru, ať už se jedná o software s nástroji pro zlepšení efektivity kanceláře nebo editor obrázků. Dále správu systému, bezpečnostní ochranu a další, které lze zakoupit za nejlepší cenu.

Časově omezená nabídka: Office Special Sale

Kup víc a ušetři: Windows a Office

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „SGO62“)

>>> Další

MICROSOFT OFFICE PRO MAC

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Další 

Godeal24 Software Sale: DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Další nástroje>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.